Un moment de reculegere in memoria lui Mitzy (Bashi) si Dumi

Un colt al amintirilor
alexcercel
Nou venit
Nou venit

Un moment de reculegere in memoria lui Mitzy (Bashi) si Dumi

Mesajde alexcercel » 28 Mar 2011, 01:59

Multumesc pentru cuvintele frumoase!

Asta sper si eu, sa fi fost fericita si constienta de iubirea pe care i-o purtam si i-o vom purta mereu. Si sper sa ne ierte ca am chinuit-o cu opertatii, injectii si tot asa dar noi doar am vrut sa o salvam. Macar acum suntem impacati ca am facut tot ce am putut. Singurul regret e ca nu am fost alaturi de ea atunci cand a "plecat", dar poate asa si-a dorit... Prima porcuta care ne-a murit si-a dat ultima suflare in mainile noastre si sincer a fost mai grea despartirea asa...

Aceasta era ea:
Imagine

Ma bucura gandul ca acum e langa fiica ei (cea care ne-a murit in prealabil) si poate se joaca si-s fericite impreuna.

Pa pa Bashi si Dumi (fetili, cum le alintam noi)... Ati fost si veti fi mereu un capitol fericit si frumos, chiar daca tragic la final, din vietile noastre. Si chiar daca mereu vom avea porcusori nimeni nu va va inlocui. Sa va jucati frumos cu ingerasii si sa fiti cuminti, ca nu pimeste fetili papa daca-i obraznicute :) Va pupa tati si cu mami fetite frumoase :love:

*dezacordurile facute sunt intentionate, dar mereu imi place sa ma prostesc cand vorbesc cu ele.

Impreuna:
Imagine

Si un video:

Lili
Membru VIP
Membru VIP

Re: Gusa (inflamatie abcedata) la porcusori

Mesajde Lili » 28 Mar 2011, 13:59

Daca-mi lipsea un motiv sa ma umflu de plans azi, tocmai l-am gasit :cry: :cry: :cry: Imi pare groaznic de rau :cry: :cry: Erau atat de frumoase :cry:
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

irena
Membru de Elita
Membru de Elita

Mesajde irena » 28 Mar 2011, 14:58

erau tare frumoase! imi pare atat de rau de ele :(
poze cu charlie si frankie: http://www.mypiggies.blog.com
Imagine

alexcercel
Nou venit
Nou venit

Mesajde alexcercel » 28 Mar 2011, 16:30

Va multumim pentru compasiune :) Va doresc multa MULTA sanatate voua si micutilor vostrii si sper sa nu se mai repete povestea asta nimanui...

Mi-e ciuda ca s-au dus atat de repede... la 2 si respectiv 3.5 anisori... Pacat de animalutele astea ca-s atat de firave si... nu stiu... nu au bafta... Se pare ca lucrurile bune chiar nu tin mult timp...

Acum trebuie sa incepem sa ne uitam dupa o companioana pentru Blonduta ca se cam plictiseste singurica. Speram ca-n felul asta sa ne mai alinam si noi durerea cu care inca nu ne-am obisnuit.

Ea e Blonduta:

Imagine
Imagine

kity
Membru Suporter
Membru Suporter

Re: Un moment de reculegere in memoria lui Mitzy si Dumi

Mesajde kity » 30 Mar 2011, 10:31

frumoasa blondute :smile:
si imi pare rau pt Bashi si Dumi, dar cum spuneai tot ce e bun dureaza putin :cry:
Va pupa Kity, Fozzy si Bruno!<3

alexcercel
Nou venit
Nou venit

Re: Un moment de reculegere in memoria lui Mitzy (Bashi) si

Mesajde alexcercel » 30 Mar 2011, 12:29

Asa e se pare... din pacate... totusi sa speram ca incepe sa dureze mai mult si pt. noi...

Înapoi la “Album memorial”