Sondaje - drept de vot

Reguli, anunturi, fapte
Gemon
Site Admin
Site Admin

Sondaje - drept de vot

Mesajde Gemon » 10 Iul 2009, 04:48

Sondajele sunt un tip special, ce permit membrilor comunitatii sa voteze o idee sau o discutie.
La topicurile la care sunt adaugate chestionare de vot, intrebarea sondajului apare in partea superioara a paginii, deasupra optiunilor sondajului. Optiunile sondajului sunt raspunsurile posibile la intrebarea sondajului.

Important! Pe forumul gemon.ro pot vota in sondaje doar membri cu minim 10 postari. In cadrul unui chestionar un utilizator are dreptul la un singur vot.

Membri care posteaza un numar mare de mesaje intr-un interval de timp relativ scurt doar de dragul de a mari numarul de mesaje fara ca acestea sa aiba un continut relevant, vor fi atentionati/sanctionati.

La doua dintre sectiuni, Concurs lunar de fotografie si Calendare si concurs de desene drept de vot vor avea doar membri care apartin grupului "Vot_concurs".

Aderarea la grupul de utilizatori Vot_concurs
    Sunt doua posibilitati de a adera la acest grup:
  1. puteti fi adaugat la grupul de utilizatori de catre moderatorul grupului
  2. aveti posibilitatea de a cere aderarea la grup, accesand in partea de sus a paginii linkul Panoul utilizatorului, in pagina respectiva, la Grupuri utilizator selectati grupul, dupa care in partea de jos alegeti optiunea "Alaturarea aleasa" si apasati Trimite. Moderatorul grupului va primi un email informativ cu cererea dumneavoastra, pe care trebuie sa o accepte inainte ca dumneavoastra sa deveniti membru al acelui grup.
Va dorim o sedere placuta si de durata pe acest forum!

.

yvette_michaela
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde yvette_michaela » 14 Iul 2009, 13:02

am primit un mail cum ca am fost adaugata la grupul vot_concurs.. sau ceva de gen..

asta inseamna k am voie sa votez sau ca m-au adaugat in juriu.. nu pricep..

va rog sa ma lamuriti..:)

ozzie&spy
Membru de Elita
Membru de Elita

Mesajde ozzie&spy » 14 Iul 2009, 13:12

Asta insemana ca ai dreptul sa votezi in chestionarele de la sectiunile Concurs lunar de fotografie si Calendare si concurs de desene! Este doar o masura nou luata, nu se schimba nimic pt tine...iar comisia de jurizare pt concursul foto ramane alta poveste :smile:
MadalinaImagine

yvette_michaela
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde yvette_michaela » 14 Iul 2009, 13:15

oky..:) ma gandeam ca poate trebuia sa fac ceva.. si eu nu am inteles rolul mailului..:) mersi :up2:

Horea1996
Nou venit
Nou venit

Mesajde Horea1996 » 14 Iul 2009, 18:17

la grupul acesta eu o sa primesc un mail sau un PM deoarece contul acesta l-am facut pe mailul unui prieten.

oblonda
Membru
Membru

Mesajde oblonda » 14 Iul 2009, 18:39

In mail ai sa primesti notificarea :lol:
>>>>>Alexandra<<<<<

Horea1996
Nou venit
Nou venit

Mesajde Horea1996 » 14 Iul 2009, 18:41

Atunci o sa trbuiasca sa intru mai des pe mailul lui dupa c am 10 mesaje :smile: . Multumesc de raspuns.

P.S: Am rezolvat :) am schimbat mailul cu unul nou

Înapoi la “Administrativa”