Structura rangurilor de pe acest forum

Reguli, anunturi, fapte
deea1998
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 854
Membru din: 11 Sep 2009, 23:55
Localitate: Husi VS
Contact:

Re: Regulament

Mesajde deea1998 » 07 Sep 2011, 20:12

irena cand o sa inceapabia sa puna cate 100 de poze cu fiecare muschetar si o sa sara totii cu comentarii iar crisa va pune si ea cate 100 de poze cu fiecare din porcutii ei si aici iar sarim cu cometarii o sa fie superrr =)) =)) =))

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Regulament

Mesajde maria » 07 Sep 2011, 20:48

irena moderator?
neee, eu nu sunt de acord :lol:
bravo, grasule, esti buna de cinste :D
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

rang

Mesajde crisa24 » 03 Mar 2012, 08:08

Azi cand am scris pe pagina de condoleante a lui pusu,cu ochii in lacrimi,am observat un rang nou si pe moment am putut zambi!Foarte tare rangul!Multumesc!


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Taifas

Mesajde Lili » 03 Mar 2012, 10:42

Tare-i dragut rangul ala cu gasca de porculini si casuta aia simpatica:)
Felicitari!
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Taifas

Mesajde khaos » 03 Mar 2012, 16:08

Este super dulce iconita cu de-al casei :) Felicitari Crisa!
Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde maria » 08 Mai 2012, 13:16

Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
irena
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 5072
Membru din: 06 Feb 2011, 21:03
Localitate: Munich, Germany
Contact:

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde irena » 08 Mai 2012, 13:45

Draga Maria,
observ cu mare bucurie, ca moderarea mea nu trece neobservata, desi nu mai am rangul de moderator. Ma bucur ca, desi sunt membru de elita, totusi mai beneficiez de atentia membrilor si sunt considerata importanta ;-)
Cu drag,
Irina

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde Gemon » 08 Mai 2012, 13:46

Irena a dorit sa renunte la functia publica de moderare din cauza programului foarte incarcat ce nu face posibila o prezenta constanta pe forum, ramanand totusi printre noi, efectuand aceasta munca voluntara in limita timpului disponibil. Ii multumim si pe aceasta cale! :cavies:

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde maria » 08 Mai 2012, 13:56

irena, nu o lua ca o chestie personala , nu am nimic nu tine
de altfel nici nu ti-am pomenit numele

ma gandesc daca nu ar trebui inventat un nou rang, ceva de genul moderator de ocazie sau membru de elita plus
nu sunt rautacioasa, zau, dar nu e corect fata de ceilalti membri de elita
eu cam atat am avut de spus
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
irena
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 5072
Membru din: 06 Feb 2011, 21:03
Localitate: Munich, Germany
Contact:

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde irena » 08 Mai 2012, 14:48

Spre marele meu noroc si marea mandrie a parintilor mei, sunt o persoana foarte agila.
Dat fiind faptul ca in momentul de fata sunt singurul moderator care a devenit membru de elita, plus ca astazi am mutat un topic, este logic ca afirmatia se refera la mine. Nu trebuie sa fiu geniu, ca sa imi dau seama ;-)
Singura care a luat discutia ca pe ceva personal ai fost tu, in momentul in care ai simtit nevoia sa imi explici ca nu ai nimic cu mine, desi din raspunsul meu nu a reiesit ca asta as fi inteles. Asadar tu nu ai nimic cu mine, eu nu am nimic cu tine (cu nimeni de altfel) si problema e lamurita.
Si ca sa revin on-topic, pentru ca e topicul despre ranguri, nu de dileme cine cu cine are probleme (care oricum nu pe un forum public se discuta): (sper ca nu ma gafez cu informatia sau spun mai mult decat ar trebui) Nu cred ca sunt singura membra de elita care poate modera. Membrii de elita au acces la topicul de moderatori (cand am devenit moderator am fost felicitata acolo de catre un membru de elita, deci informatia e corecta), de aceea tind sa cred ca au acces si la panoul moderatorilor.
Sunt sigura insa ca Geda poate da un raspuns mai potrivit.

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde maria » 08 Mai 2012, 15:31

lasati-o balta
e prea mult zgomot pentru nimic
ps
stiu 2 membri de elita care nu au acces nicaieri

Nota admin:
Sectiunea Moderatori este o interfata unde membri staff discuta si rezolva eventualele probleme tehnice, in vederea asigurarii bunei functionari a forumului. Dupa anumite perioade postarile/topicurile vechi/expirate sunt arhivate. Membri de elita care au posibilitatea de a reveni la munca voluntara in slujba comunitatii, sunt primiti cu mare drag in sectiunea actuala de moderare. Ne-am bucura mult sa fim contactati in privat in acest sens. Multumim si pe aceasta cale tuturor membrilor de elita pentru munca desfasurata, ii asteptam oricand cu mare drag sa revina printre noi.
Ultima oară modificat 08 Mai 2012, 20:58 de către maria, modificat 1 dată în total.
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde khaos » 08 Mai 2012, 15:33

De ce este atata agitatie cine ce postari poate muta sau nu? Macar daca s-ar fi suparat un alt membru de elita ca nu are aceleasi privilegii, dar altfel nu inteleg de ce se discuta ipotetic... :nerdy:
Nu dati cu parul, m-am bagat si eu, desi am si alte treburi rofl Zi faina!
Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde Allma » 15 Sep 2012, 22:13

Geda, multumesc! Imi place mult noul rang, si se potriveste mult cu profilul :thanks:
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde crisa24 » 15 Sep 2012, 22:55

nu cred si nu am crezut niciodata ca rangul spune ceva, pentru ca sunt cu 100 sau 2000 de postari cu acelasi rang, daca stai sa verifici in urma la ce s-a oferit rangul(ca a fost activ, ca este vechi, ca a postat la boli), constati ca nu prea este logica, asta daca verifici mesaj cu mesaj,eu zic ca important este sa facem fapte bune sa ajutam cat putem membrii noi si sa fi cat de cat activ pe forum , ca daca ai 1 an de lipsa nu poti avea acelasi rang cu un membru activ zilnic sau saptamanal!


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Structura rangurilor de pe acest forum

Mesajde MaraC » 14 Mai 2013, 23:38

Postam mai devreme ceva si vedeam ceva diferit la poza mea cu coada ochiului, si cand ma uit mai bine vad ca mi s-a schimbat rangul in "Membru VIP" ( = membru de marca, se implica in activitati ce ajuta comunitatea, contribuie la dezvoltarea spiritului de echipa, se manifesta colegial.) !
Am ramas cu gura cascata si plina de fericire!
Va multumesc foarte mult pentru ca ati hotarat ca sunt demna de acest rang! Este o onoare pentru mine sa il am si o am grija sa nu "patez" acest "titlu" pe care l-am primit!
Multumesc inca o data Geda!


Înapoi la “Administrativa”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori