Faceti cunostinta cu...

Prezentari, loc de intalnire cu membri noi
Avatar utilizator
Jackie
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 619
Membru din: 30 Iun 2010, 17:44
Localitate: Iasi, Romania

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde Jackie » 01 Noi 2010, 17:17

Sunt minunati, pur si simplu superbi. Mi se pare mie sau unul are o rozeta pe fund :lol: ?

Avatar utilizator
IoanaS
Initiat
Initiat
Mesaje: 31
Membru din: 16 Sep 2010, 00:03
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde IoanaS » 01 Noi 2010, 18:34

vai ce mamica superba si mandra de puiutii ei! sa iti traiasca minunatiile! cred ca e un sentiment de nemasurat cand ai puiuti :love:
"Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened." Anatole France

FlameTear
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 118
Membru din: 15 Dec 2008, 20:20
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde FlameTear » 02 Noi 2010, 00:53

Multumesc frumos,da chiar e extraordinar sa ai puiuti,desi mi se rupe sufletul de saraca mamica prin ce a trecut si inca va mai trece....chiar o chinuie puisorii,intr-una vor sa suga de la ea:).Unul din ei a si "atacat" un fir de grau:)).si da,amandoi au rozeta,din cate am observat eu:).Abia astept sa treaca cateva zile sa-i pot lua in mana sa vad ce sunt fetita sau baietel:).Oricum voi mai reveni cu poze,ca se pare ca nu mai am cui sa-i dau si atunci o sa pun un anunt pe forum.dar pana atunci mai e si mai stau cu mamica si cu noi sa ne bucuram de ei:).

Avatar utilizator
GiaGeo
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Oct 2010, 17:55
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde GiaGeo » 02 Noi 2010, 21:30


Avatar utilizator
Gurita
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 124
Membru din: 24 Feb 2010, 16:37
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde Gurita » 05 Noi 2010, 14:10

Alooo, Doamna Elena Lupu, ce va face porculina, a fatat? Ca nu am mai citit noutati.
P.S. Scuzati ca scriu aici, dar nu m-am putut hotari unde sa postez, aici sau la Gestatie/Reproducere...
Bucuria vine din lucrurile marunte.

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde maria » 05 Noi 2010, 14:23

ieri am vorbit eu cu elena
aseara pe la 7 nu fatase porcuta
elena are ceva probleme cu calculatorul si de asta nu a mai intrat
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
eva_eve17
Membru
Membru
Mesaje: 189
Membru din: 08 Apr 2010, 16:56
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde eva_eve17 » 05 Noi 2010, 15:11

omg..ce sweet sunt.. awww =w=
cred k in viitorul apropiat vor semana cat mai mult cu niste abisnieni :giggle:
~~~ Iubitor oficial de porcuti :3 ~~~

Avatar utilizator
Gurita
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 124
Membru din: 24 Feb 2010, 16:37
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde Gurita » 05 Noi 2010, 15:19

Multumesc Maria. Sper ca toate vor fi bune si pt d-na Elena si ca in curand o sa aflam vesti.
Bucuria vine din lucrurile marunte.

Avatar utilizator
chilli_pepper
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 497
Membru din: 03 Dec 2008, 17:35
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde chilli_pepper » 09 Noi 2010, 10:58

O gogoasa de 1004g si o placinta de 1022g. Sa tot papi! :lol:

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde maria » 09 Noi 2010, 11:31

:D
si acum e la fel de frumoasa
imi povestea mole a facut pasiune pt sotul ei
a dormit la el in brate si duminica se tinea dupa el prin casa
voi ce faceti, de ce nu ai mai intrat sa ne povestesti despre gogosi si plancintele?
ps
sa stii ca si pana sa ajunga la mole i-a fost foarte bine
am tinut legatura cu stapana si stiu cum a fost rasfatata
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
chilli_pepper
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 497
Membru din: 03 Dec 2008, 17:35
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde chilli_pepper » 09 Noi 2010, 11:41

sa mai spun ca si gogoasha tot la al meu barbat trage?? :tease: ce ti-e si cu adn-ul asta...

noi suntem bine cu totii. fetele noatre sunt mortale, deja avem ritualuri. cand ne asezam la masa vin si ele la gratii in coltul cu vizibilitatea cea mai buna. asa... doar de curiozitate nu ca ar cersi... nuuuu :P
placi e ca un catelus de blanda, gogo nici dupa doi ani nu a capatata atat incredere cat sa stea cuminte cand o iei din cusca. insa placi parca se si cambreaza sa te ajute sa o iei...

eu nu mai am timp sa intru, pe langa cate aveam de facut, m-am mai "bagat" in ceva, m-am reapucat de carte. asa ca printre lucrarile pt servici, luat copil de la scoala, lectii, menaj si mai nou cursuri si lucrari, cu greu mai gasesc timp sa intru. uneori mai arunc un ochi pe-aici, mai vad mutrite frumoase si imi trece dorul...

pupa coco, lady, vasile si cici din partea noastra. exact in ordinea ast! :winking:

p.s. nu ma indoiesc ca i-a fost bine! am realizat din prima clipa
O gogoasa de 1004g si o placinta de 1022g. Sa tot papi! :lol:

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde maria » 09 Noi 2010, 11:45

Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
lupuelena2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 319
Membru din: 06 Oct 2010, 09:06
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde lupuelena2009 » 09 Noi 2010, 14:50

buna dragii meii,acu am revenit pe ecrane,sa va tineti bine ca nu scapati voi de mine !ce credeati ca am fugit?nuuuuu,am avut mufa de la leptop stricata si pana am facut rost de stik-modem rcs,m-am zbatut ca pestele pe uscat! offff,tare greu fara voi fratilor.....asta e manie curata,ati bagat virusu asta in mine si nu mai pot fara vestiile voastre.ma gandeam si noaptea ,oare ce or mai face prietenii mei de pe forum?noroc ca m-a sunat maria sa ma scoata din monotonie,ca eram suparata ca nu mai pot intra pe net,da tot am mai intrat eu vro 10 min de la servici cu frica ca ma prinde sefu pe la calculatoarele lui! :surprised: acum am luat modemu asta si am sa va terorizez! !acum ca am revenit in forta sa va zic vestiile.....cleo inca nu a fatat !m-a disperat !in fiecare zi tot astept sa iasa puii,sper sa merite asteptarea ......deja am intrat la idei......da stati ca mai are o zi.....nu ,nu nu cred ca e doar umflata de la mancare!!!! :confused: ce sa mai zic ca am albit de cand astept,ar fi chiar culmea sa nu aive pui!!!!!da atunci de la ce a facut burtoiu ala,ca se vede si in pozee ,ca e mare ....s-a latit si in spate,mananca numai ce ai convine,face groapa in talaj si isi baga burta acolo!!!cusiguranta are pui in burtica ,mai astept.... :love: hai mai puiutilor iesiti mai intarziatilor,ca am comandat si casute pt voi.....cred ca asta este ,nu vor sa iasa pana nu le vine casuta, hai alina ......hai alina.......hai alina....!! astept vesti cand sunt gata casutele si hamacele! si vrem si saltelute la casute!!!cleo a inceput sa se urce pe casuta care i-am facut-o eu!!semn ca are sa stea in hamac!va multumesc la toti cei care au intrebat de mine si de cleo!va saluta si nony!am facut poze la cea de-a doua cusca ,am sa le pun pe la ora 16ca atunci vine fata mea,ca sunt pe tel ei!!!va pup si stati linistiti ca va anunt daca apare un ghemotoc prin cusca.salutari carminei si mai pune pozee!!! :clapping: ce fac puii?le-ai dat si mancare solida?

Avatar utilizator
veronica
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 3004
Membru din: 29 Noi 2007, 17:14
Localitate: cluj napoca

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde veronica » 10 Noi 2010, 12:14

:friends: shrekut si runty

Avatar utilizator
cristisz
Moderator
Moderator
Mesaje: 1993
Membru din: 30 Noi 2007, 00:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde cristisz » 10 Noi 2010, 12:28

poza cu copiii mei


Înapoi la “Membrii despre porcusorii lor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori