Patanii

Intamplari cotidiene, vesele, amuzante

Moderator: ramona_inka

Avatar utilizator
iuliana_ruxandra
Initiat
Initiat
Mesaje: 31
Membru din: 26 Iul 2008, 21:25
Localitate: Ploiesti

Pataniii

Mesajde iuliana_ruxandra » 01 Aug 2008, 13:25

Mdeah..... e micytz...si nebunic.. Toti porcutii ma apucau de unghii... dar asa ceva nu am patzit... Asta ma linge intr-una si din cand in cand ma roade :P

Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 01 Aug 2008, 23:44

pe al meu il kiama rontzi:) si eu un nebunel si jumatate...din pacate s-a atasat mai mult de mama decat de mine...eu muncesc de dimineatza pana seara si nu prea am timp...:((l-am primit cadou de la iubitul meu de ziua mea....si a devenit un alintat...dk l-ati vedea ce sta la pupat...si ma linge, dk il iau in brate si il pun la obraza ma linge si tot gangureste acolo...dk il iubesc mai mult decat are el kef....aici avem probleme incepe si tzacane din dinti!!dk nu sunt atenta ma capseaza:))
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 01 Aug 2008, 23:47

inca ceva...voi cand le schimbati talajul ce fac??nu au nici o reactie??al meu nu suporta sub nici un fel sa il schimb:(dk bag mana si ma joc in rumegushul lui incepe sa tzacane din dintzi si dk sunt neatenta ma capseaza...dk vreau sa ii skimb asternutul trebuie sa il dau jos pe covor si dupa sa skimb, k altfel vine dupa mana mea sa ma muste:))e o rautate:))
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
jaded2death
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 259
Membru din: 03 Iul 2008, 17:49
Localitate: Resita

Mesajde jaded2death » 02 Aug 2008, 09:30


Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 02 Aug 2008, 10:35

nu sta in "casutza "dk ii pun...cand l-am primit si l-am dus la doctor sa faca o mica verificare sa nu cumva sa fie bolnavior doctorul mi-a zis ca e bn sa ii pun un fes mare...i l-am pus dar nu a stat prea mult in el...dupa cateva zile devenise toaleta:D si l-am scos...am incercat si cu tub dar nici nu il baga in seama...deci nu am nici o sansa...si cu curatzenia nu am nici o sansa sa o fac cu el acolo sau sa umblu la talaj cand e el acolo...oricum de cand l-am avut bolnavior doctorul mi-a dat si o solutie sa ii spal cushca. deci oricum treb sa il dau jos sa fac curat:) faza tare e ca imediat ce il pun inapoi face repede un shushu mic :lol: ...ma gandeam ca poate isi markeaza teritoriul... :lol:
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 02 Aug 2008, 13:14

▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄

Avatar utilizator
luminitaguba
Membru
Membru
Mesaje: 262
Membru din: 25 Ian 2008, 12:58
Localitate: Timisoara

Mesajde luminitaguba » 02 Aug 2008, 18:40

amuzanti ghemotocii astia mici:))...al meu nu sare sa muste cand ii umblu prin cusca,in schimb incepe sa sara si sa faca popcornuri si imi arunca o gramada de talas pe parchet:))....de obicei il las liber destul de mult si cand se satura de facut dracovenii si de plimbari sare el singurel in cusca,papa si se culca..dupa aia o ia de la capat cu prostioarele :dance: :loving:
"Where I am today, is where my mind and will put me, where I am tomorrow is where my mind will put me.” B. Blanks

Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 02 Aug 2008, 22:13

:laugh: stiti ce a facut porcushoerul meu adineauri??a stranutat: :laugh:
ce dulce a fost...a fost un hapciu in miniatura :giggle:
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
alinushu'
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1064
Membru din: 05 Dec 2007, 13:55
Localitate: Sibiu

Mesajde alinushu' » 05 Aug 2008, 09:51

De obicei porcutii au ceva cu unghiile :thinking: Am vazut ca si ai mei, toti, cand le dau degetele ma pupacesc, ma miroase, dar cand ajung la unghii...nebunie nu asa!!! Erau sa ma prinda de ele de cateva ori :worried:

Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 05 Aug 2008, 13:20

▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄


Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Mesajde maria » 05 Aug 2008, 13:46

referitor la stranut

sa il mananci nu alta!

Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 05 Aug 2008, 19:38

exact ca rontzi al meu :laugh: f tare!!
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
cristinna
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Aug 2008, 23:24
Localitate: Constanta

Mesajde cristinna » 05 Aug 2008, 19:41

stiti ce a facut rontzi al meu serile trecute??? :oops: era la mama in brate si eu la calculator ...deodata se aude cv...din guritza nu iesise...nu semana cu nici un sunet de pana acum.... :lol: deodata incepe sa miroasa cv... :oops: iubirea mea mica a facut un "paltz" :lol: :lol: :lol: am ras cu mama jumatete de ora dk va puteti imagina :lol:
Ei ne fac viatza mai frumoasa!

Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 05 Aug 2008, 19:53

asa face si al meu. cand il iau in brate scoate un sunet de parca ar trage un "partz", dar nu miroase :giggle: . oricum e incredibil ce pot sa faca aceste minunate animale! :laugh: :winking:
▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄


Avatar utilizator
ralu_blondy88
Membru
Membru
Mesaje: 252
Membru din: 26 Iul 2008, 17:34
Localitate: Baia Mare

Mesajde ralu_blondy88 » 06 Aug 2008, 11:25

si eu ii aud pe micutii mei ca stranuta, este ceva normal? ca m-am speriat sa nu fie vreo raceala. :?:


Înapoi la “Ce au mai facut micutii nostri ...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori