URGENT!!! Ajutor pentru prcusorul meu

Ajutorare a membrilor, actiuni de caritate
andylovespiggy
Initiat
Initiat
Mesaje: 28
Membru din: 02 Oct 2014, 17:13
Localitate: bucuresti

URGENT!!! Ajutor pentru prcusorul meu

Mesajde andylovespiggy » 09 Feb 2016, 15:55

Imi cer scuze ca fac acest lucru aici pe forum dar am mare nevoie de ajutor pentru prcusorul meu, Cotori care, dupa ce a avut probleme cu dintisorii acum 2 saptamani, timp in care a mancat numai verdeturi pentru ca altceva nu putea, a facut o diaree care dureaza de cateva zile si pe care am incercat sa o elimin cu probiotic ( euBiotic si refflor forte), smecta si carbocit. Intre timp dintii au crescut si a putut manca si radacinoase, celealte legume fiind nevoita sa i le scot din alimentatie datorita acestor scaune moi. Nu isi revine am incercat totul oana la punctul de ingrijorare maxima si trimis la doctor. Urmatorul pas,cred eu, este o coprocultura+ antibiograma, insa nu am banii pentru aceasta analiza. Nu mai am de unde sa ma imprumut pentru ca deja m-am imprumutat pentru interventia la dinti plus anestezie plus medicamente aferente.M-am interesat la mai multe cabinete si cel mai ieftin am gasit la ISRA VET 80 de lei. Va rog din suflet, cine ma poate ajuta cu aceste costuri si altele in cazul in care ii administreaza ceva injectabil, pentru Cotori, prcusorul meu. Situatia este urgenta pentru ca am Vazut ca fac mai moale iar in greutate incepe sa scada pentru ca nu poate lua in greutate de la telina, morcov sau pelete pisate. Sper sa ma " auda" cineva cat mai curand. Nu vreau sa pateasca ceva Cotori al meu pentru ca trec printr-o situatie financiara grea. Imi este rusie ca trebuie sa cer, dar nu cer pentru mine ci pentru porcusor si stiu ca aici printre prieteni sunt numai oameni care iubesc aceste animalute.

P.S.
Am uitat sa menionez numarul meu de telefon in caz ca vreti sa ma contactati personal 0724657306 Andreea

andylovespiggy
Initiat
Initiat
Mesaje: 28
Membru din: 02 Oct 2014, 17:13
Localitate: bucuresti

Re: URGENT!!!

Mesajde andylovespiggy » 15 Feb 2016, 05:41

Porcușorul si-a revenit singur cu ajutorul lui Dumnezeu.Nu mai este valabil anunțul.


Înapoi la “Grup de ajutorare/intrajutorare”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori