Anunturi vechi sau nevalabile

Alte animale, in cautare de stapani, animale pierdute/gasite
LunaNoua
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 11
Membru din: 22 Mai 2013, 14:02
Localitate: Iasi

Donez Hamster

Mesajde LunaNoua » 22 Mai 2013, 15:37

Donez hamster femela, adult tanar (aproape 1 an).Este vioi, curios si sportiv.Sa va zic sincer mie imi e cam teama de el pt ca m-a muscat o data si nu mai am curaj sa pun mana pe soricel. Nu e paranoic sau crizat, dat fiind faptul ca nu l-am prea luat in brate dupa msucatura, e putin sperios.As dori sa-l adopte cineva dispus sa interactioneze cu el fara teama.
Un singur amanunt mai am da adaugat:hamsterul din imagine nu este al meu, dar are acelas colorit in cea mai mare parte.

LunaNoua
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 11
Membru din: 22 Mai 2013, 14:02
Localitate: Iasi

Re: Donez Hamster

Mesajde LunaNoua » 22 Mai 2013, 22:50

Buna seara :) vreau sa va anunt ca hamsterica si-a gasit stapan iar oferta nu mai este valabila.

Avatar utilizator
LadyHawk
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 65
Membru din: 12 Sep 2010, 14:28
Localitate: Braila/Bucuresti
Contact:

adoptie chinchila

Mesajde LadyHawk » 11 Iul 2013, 22:18

Pui chinchila,3 luni mascul pt adoptie Bucuresti.Detalii 0747 503 843 sau http://www.facebook.com/irina.mizdrea

Imagine
In dresaj, pasiunea nu cunoaste limite!

lukaslember
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 09 Iun 2014, 16:10
Localitate: mosna

Re: adoptie chinchila

Mesajde lukaslember » 09 Iun 2014, 16:14

il livrati,il aduceti direc acasa

LunaNoua
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 11
Membru din: 22 Mai 2013, 14:02
Localitate: Iasi

Donez hamsterica: Iasi, Suceava, Radauti

Mesajde LunaNoua » 05 Aug 2014, 14:27

In urma cu o saptamna o prietena a gasit acest hamsterica la in sufragerie. Intre timp nimeni din blocul respectiv nu l-a revendicat, iar noi il adapostim temporar si ii cautam o casuta impreuna.
Maestrul evadator este baietel, hamster Syrian, as zic eu varianta Teddy Bear pt ca are parul lungut, alb si pufi fata de un hamster Syrian mai comun. Plus ca e marisor si dulce.
Noi nu il putem pastra pentru ca deja avem 2 guineze si o hamsterica batranica...in plus stam in chirie :(
Deasemeni, l-am primit intr-un borcan si asa il dam mai departe (nu, nu sta in borcan. are o cutiuta de plastic mai mare.borcanul este doar pentru transport)

PS: Il oferim personal, avem posibilitatea de a-l preda in Iasi, Suceava sau Radauti. Fotografii aici. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Imagine

LunaNoua
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 11
Membru din: 22 Mai 2013, 14:02
Localitate: Iasi

Re: Donez hamsterica: Iasi, Suceava, Radauti

Mesajde LunaNoua » 11 Aug 2014, 22:01

Hamsterica si-a gasit casuta si oameni iubitori la Arca lui Noe in Iasi :)

DenisaWuinner
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 18
Membru din: 20 Mar 2015, 15:50
Localitate: Cluj

Donez !

Mesajde DenisaWuinner » 21 Mar 2015, 19:49

O prietena doneaza 2 papagali cu colivie ! Sunt blanzi si frumosi


Înapoi la “Donatii/adoptii - Alte animale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori