Faceti cunostinta cu...

Prezentari, loc de intalnire cu membri noi
Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Allma » 21 Sep 2012, 23:07

Multumim :heart: Si ea se ofera sa fie finuta ta :lol:
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde biancadumy » 21 Sep 2012, 23:11

O declar.... finutza mea :loving: :heart: :lol:
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
Oxigen30
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 66
Membru din: 08 Dec 2010, 01:27
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Oxigen30 » 22 Sep 2012, 00:25

Te voi iubii mereu Tzuchi

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Allma » 22 Sep 2012, 00:35

Multumesc, si ale tale :heart: Daca vrei si ai conditii bune nu iti interzice nimeni :smile:
Old username: Andreea_Molly

Irutss
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 253
Membru din: 28 Sep 2012, 13:09
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Irutss » 30 Sep 2012, 21:03

Hey, este timpul sa faceti cunostinta cu iubita mea Suki :D Ea este mofturoasa speriata care inca nu papa suficient (dupa parerea mea) :D
Inspirata de Alina si link-urile postate pe forum despre accesorii hand made, i-am facut la animaluta un patut/cort pe care am sa-l postez la topicul respectiv. Nu am facut multe poze, insa uite una:

Imagine

asa stam noi amandoua seara si ne uitam la seriale ;) E speriata in general..se sperie de orice, dar daca e la mine in brate sta ca o imprastiata la mangaiat :)) de obicei o pun in brate si o las sa vina ea la mana mea, ii ia cateva secunde apoi vine si se lungeste langa mana mea si ma linge. si stam frumos amandoua si ne alintam :D

Avatar utilizator
Oxigen30
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 66
Membru din: 08 Dec 2010, 01:27
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Oxigen30 » 30 Sep 2012, 22:33

Ptiu sa nu o deochi ... ca dulce mai e :)
Asa sunt ele .. eu o am pe Pufuletz (peruvian) care e si ea speriata de bombe dar se trateaza cu multa afectiune :)


DIN PACATE AM UN ANUNT IMPORTANT ... este off topic dar totusi e bine sa fie oriunde pus ... pe orice topic :

In hornbach ... (in corbeanca - fosta Prisma) am gasit rozete de lucerna cu viermi .... aveti mare grija .... verificati orice mancare luata vrac ...
Te voi iubii mereu Tzuchi

dochia
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 9
Membru din: 26 Oct 2012, 22:30
Localitate: gherla

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde dochia » 26 Dec 2012, 18:31

CRACIUN FERICIT tuturor porcutilor si stapanilor, :x-mass: In cele ce urmeaza ma voi adresa porcusorilor de guineea care nu mai cred in Mos Craciun.V-as ruga sa admirati poza in ansamblul ei,trecand cu vederea lipsa de bune maniere a lui Santa Claus de guineea,care refuza sa-si poarte caciulita acolo unde convenientele ne impun.

Imagine
Imagine

La urma urmei,e firesc cand ai un fund mai voluminos decat desaga,sa recurgi la trucuri optice,dar intre noi fie vorba,i-ar fi mai de folos un miracol. :lol:

Imagine
Imagine

Imagini senzationale,Porc Craciun de guineea,surprins de paparatzi in intimitatea custii,fara costumatia de rigoare.Porcuti si porcute,ramaneti conectati pe gemon,pt. a elucida misterul 8)
To be continued...
Si iata cum sub privirile mele Santa Pig devine un mit,din care renaste porculetul meu nastrusnic Babi,care a atentat la sacul cu bunatati :eating: Porcuti nu fiti dezamagiti,deoarece sunt convinsa ca fiecare are alaturi ,zi de zi un mos craciun care va iubeste si daruieste tot ce gurita va pofteste :heart:
Cat il priveste pe Babi al meu,in calitate de stapana absoluta il voi sanctiona pt.infractiunea de furt de identitate cu.....iubire si iertare neconditionata. :friends:
http://s1289.beta.photobucket.com/user/ ... sort=3&o=1
P.S.ca sa elimin orice confuzie pletele-i dalbe sunt de fapt peruca :idea:

Layla
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 6
Membru din: 09 Ian 2013, 14:19
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Layla » 09 Ian 2013, 14:44

Buna :hi: ! Am hotarat sa va fac si eu cunostinta cu porcuta mea, Layla. O am de o luna jumate de la petshopul Animax. In a doua saptamana i-a aparut o micoza sub un ochi, pe care sunt sigura ca o avea din petshop. Am dus-o la Ana Pantu, care mi-a dat tratament si nu numai... M-a anuntat ca porcuta este cel mai probabil insarcinata (la vremea aceea nu era sigura). De curand am mai fost la un control si i-au facut si o ecografie, se pare ca o sa aiba 2 pui. Sper ca o sa fie totul in regula. Cei de la petshop mi-au spus ca are 6 luni, si sper ca aveau dreptate, nu vreau sa apara complicatii... O sa pun si o poza in curand.

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde chinchi2 » 09 Ian 2013, 14:48

Asteptam poze si sa iti traiesca Layla :heart:
Poate cand fata,o sa pastrezi o fetita de la ea ca sa aiba cu cine sa se joace :up:

Layla
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 6
Membru din: 09 Ian 2013, 14:19
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde Layla » 09 Ian 2013, 14:53

Eu oricum as vrea sa ii tin pe amandoi, daca sunt 2 fete cu atat mai bine. Daca sunt baiat si fata, doamna doctor mi-a recomandat sa dau baiatul :( . Iar daca sunt 2 baietii, nici nu stiu ce o sa fac. Oricum, astept sa vad ca or sa fie toti 3 bine. Dup-aia o sa incep sa fac planuri :D

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde chinchi2 » 09 Ian 2013, 15:15

Asa e.
Acum cum o fi norocul.In mod normal se nasc 1 baiat si o fata :up:

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde khaos » 09 Ian 2013, 16:30

Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Faceti cunostinta cu...

Mesajde chinchi2 » 09 Ian 2013, 16:48

Pai atunci cand se nasc doar 2 ,de obicei se nasc fata si baiat.Stiu ca nu este o regula dar la 2 stiu ca sunt sanse mari sa se nasca diferiti.
Sau sa se nasca 2 fete

dany_nike007
Initiat
Initiat
Mesaje: 48
Membru din: 10 Dec 2012, 17:52
Localitate: brasov

Faceti cunostiinta cu Tufy al meu :D

Mesajde dany_nike007 » 25 Ian 2013, 19:26

INTRE TIMP SAU FACUT 2 JHONY SI TUFY :d

II PUTETI VEDEA IN PRIMUL VIDEO SI NOUA CASUTA

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zL3pvS7szo




Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Ultima oară modificat 16 Feb 2013, 20:42 de către dany_nike007, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Faceti cunostiinta cu Tufy al meu :D

Mesajde Allma » 25 Ian 2013, 19:32

E superb! Ciufulit ca o tufa :giggle: E Pufy sau Tufy pana la urma? ca aici vad Tufy, dar in descriere pe youtube e Pufy :shock: Sau merg ambele? :lol: Sa iti traiasca si sa fie fericit mult timp! :heart: Cauta pe la donatii, nu lua din petshop, rar gasesti sanatosi sau sa nimereasca sexul si decat sa chinui o femela sau sa iei un mascul bolnav si sa ia si al tau mai bine nu... Si foarte frumoasa si cusca! Ce dimensiuni are?
Old username: Andreea_Molly


Înapoi la “Membrii despre porcusorii lor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori