Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Prezentari, loc de intalnire cu membri noi

Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Chestionarul s-a închis pe data de 31 Oct 2008, 23:01

femelele
3
14%
masculii
4
18%
nu conteaza
15
68%
 
Voturi totale: 22

olivetty
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 107
Membru din: 01 Aug 2008, 00:12

Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Mesajde olivetty » 02 Aug 2008, 23:01

Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Avatar utilizator
jaded2death
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 259
Membru din: 03 Iul 2008, 17:49
Localitate: Resita

Mesajde jaded2death » 02 Aug 2008, 23:17

eu am doi baieti si sunt foarte iubitori...si intre ei si cu mine :nodding:
mai au momentele lor cand se contrazic :thinking: dar in rest nici un fel de problema...cel mare nu se omora dupa persoane straine, dar eu nu am probleme cu el :love: e super dragastos si staaa la scarpinaaat si la masaaaj... :nodding: iar cel mic e un scump si un dulce si foarte foarte cuminte si adora sa il gadil sub barbie :smile:

Avatar utilizator
ZuzuBelleMel
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 630
Membru din: 28 Feb 2008, 20:14
Localitate: Deva

Mesajde ZuzuBelleMel » 03 Aug 2008, 07:01

In cazul meu, Zuzu e mai iubitor decat ele, nu se fereste atat.
Nu va vom uita niciodata, Bellutza si Zuzu! :(

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde ramona_inka » 03 Aug 2008, 09:31

Nu conteaza sexul porcusorului. Depinde de caracterul lui si de timpul pe care noi il alocam lor, cat stam cu ei, cat de mult/putin interactionam cu ei.
Exista personalitati, caractere demne, care nu se joaca prea mult, sunt mai seriosi ca sa zic asa, nu isi arata sentimentele, altii se joaca pana la varste inaintate. Am si femele si masculi care isi arata "dragostea" de noi lingandu-ne pe mana si apucandu-ne usor cu dintii, ca pt a ne curata de ceva murdar imaginar! :tease: Altii pur si simplu ridica capsorul in sus si asteapta portia de scarpinat pe sub barbie, pe la mustati, pe gatisor si dupa urechi. Altii pur si simplu se intind la noi in brate si chiar se odihnesc cu picioarele in sus!
Deci nu ii poti impartii pe doua categorii distincte. Fiecare cu personalitatea lui. Frumusetea consta in a petrece cat mai mult timp cu ei pt a ajunge la un vocabular comun, pt a-l intelege si a va impartasi reciproc iubirea! :hearts: :handshake: :kissing: :friends:

Iar daca e vorba de iubitori intre ei, iarasi depinde de caracterul lor. Am avut ocazia sa vad pui masculi care la 5 saptamani erau mai "duri" decat tatal lor care avea aproape 1 an (pur si simplu il alungau de pe ceea ce considerau ei a fi teritoriul lor si daca incerca ceva pur si simplu ii sareau in cap si i-am despartit) dar am si avut in pensiune o femela care se comporta ca un adevarat pit-bull cu semenii din cusca.
Bineinteles acestea sunt cazuri izolate dar ti-am spus tocmai pt a vedea ca nu tine de sexul lor.

Avatar utilizator
ralu_blondy88
Membru
Membru
Mesaje: 252
Membru din: 26 Iul 2008, 17:34
Localitate: Baia Mare

Mesajde ralu_blondy88 » 03 Aug 2008, 10:47

Nici eu nu cred ca conteaza sexul porcusorului...fiecare cu personalitatea lui ;)) :lol:

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Mesajde maria » 03 Aug 2008, 20:06

pai ramona e cea care stie cel mai bine sa raspunda la intrebare, ea avand de toate sexele :giggle:
eu am mai auzit discutii despre rase. ca cei zburliti sunt mai jucausi si cei albi sunt mai duri,...

Avatar utilizator
jaded2death
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 259
Membru din: 03 Iul 2008, 17:49
Localitate: Resita

Mesajde jaded2death » 03 Aug 2008, 21:04

eu din cati porcusori am vazut pe la prieteni si asta e valabil si pt porcii mei, am observat ca depinde de blana si nu de gen...cei frezati sunt mai nabadaiosi de felul lor, iar cei cu parul scurt sunt mai cuminti...dar am vb cu cineva care are doi baieti cu par scurt si a zis ca sunt taaare tacaniti :giggle:
daca o sa ajung sa ii vad o sa va tin la curent :smile:

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde ramona_inka » 04 Aug 2008, 00:50


olivetty
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 107
Membru din: 01 Aug 2008, 00:12

de exemplu

Mesajde olivetty » 04 Aug 2008, 16:07


Avatar utilizator
alinushu'
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1064
Membru din: 05 Dec 2007, 13:55
Localitate: Sibiu

Mesajde alinushu' » 05 Aug 2008, 09:24

In familia mea de 6 monstruleti galagiosi femelele sunt mai cuminti decat masculii. In ceea ce priveste iubirea...cred ca e cam greu de spus. Nutzi e mult mai apropiata de mine, iar Sile de parintii mei...La mine cred ca e egalitate in ceea ce priveste afectiunea. :smile:

Avatar utilizator
jaded2death
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 259
Membru din: 03 Iul 2008, 17:49
Localitate: Resita

Mesajde jaded2death » 05 Aug 2008, 10:39

pai tot 6 ai? nu ai reusit sa dai puii? sau nu mai vrei sa ii dai? :tease:

Avatar utilizator
alinushu'
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1064
Membru din: 05 Dec 2007, 13:55
Localitate: Sibiu

Mesajde alinushu' » 05 Aug 2008, 10:43

Da tot 6 am. Am avut oferte..dar sa ii dau singuri...si asta nu prea imi convine. Inca mai am sperante ca o sa gasesc pe cineva care sa ii ia cate 2. Poate vi se pare ciudat dar vad cat de mult s-au invatat unul cu celalalt si stiu ca ar fi nefericiti sa ii dau cate unul.

Avatar utilizator
jaded2death
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 259
Membru din: 03 Iul 2008, 17:49
Localitate: Resita

Mesajde jaded2death » 05 Aug 2008, 10:48

te inteleg perfect! nici eu nu i-as da singuri!
chiar ma gandeam ca, eu era sa am fata si baiat si daca ar fi fost asa, eu una, siiiguuur nu m-as fi putut dezlipi de pui... :smile:
daca erai mai aproape luam eu baietii :kiss:

Avatar utilizator
ale_alessia87
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 84
Membru din: 07 Apr 2008, 14:40
Localitate: bucuresti\baia mare
Contact:

Mesajde ale_alessia87 » 09 Aug 2008, 20:00

Sa stiti k dupa ce am cit.pe aici eu tind sa cred k nu conteaza sexul....e clar tine de personalitatea porcusoruli shi de cum se interactioneaza cu el!V-am pupat!!!! :D
Cand altii te cred fericit shi tu crezi k nu esti ia-te dupa ei!!!:D

Avatar utilizator
ralu_blondy88
Membru
Membru
Mesaje: 252
Membru din: 26 Iul 2008, 17:34
Localitate: Baia Mare

Mesajde ralu_blondy88 » 15 Aug 2008, 13:45

exact ale...nu prea conteaza :tease:


Înapoi la “Membrii despre porcusorii lor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori