Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Prezentari, loc de intalnire cu membri noi

Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Chestionarul s-a închis pe data de 31 Oct 2008, 23:01

femelele
3
14%
masculii
4
18%
nu conteaza
15
68%
 
Voturi totale: 22

LoveGuineeaPigs
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 9
Membru din: 05 Noi 2014, 20:39
Localitate: Botosani

Re: Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Mesajde LoveGuineeaPigs » 30 Dec 2014, 16:35

Pana la urma ce conteaza daca femelele sau masculii? Tot porcusori sunt, deci nu prea vad diferenta.. eu am o femelea si un mascul.. masculul a fost luat de curand, iar femela de mult.. femela e in schimb foarte rea. si cred ca masculul a copiat-o ca devine rau si el. :cry:

Avatar utilizator
Jo
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 85
Membru din: 28 Noi 2007, 21:49
Localitate: Bucuresti - Sector 3
Contact:

Re: Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Mesajde Jo » 12 Iul 2015, 13:20

Nici eu nu cred ca are importanta sexul, cand vine vorba de a fi iubitor. Eu am avut numai baieti (acum am o fetita), si tot ce-i forma era interactiunea mea cu ei. Bamby mi se urca in palme cand i le intindeam, pentru ca stia ca-l tin safe, dormea pe mana mea in spatiu deschis (nu-l mai interesa explorarea terenului - era timpul lui cu mine si atat), se urca pe mine ca un catelus. A fost cel mai ...uman dintre toti (adica avea apucaturi de om). Ce-i facea mai mamosi erau perioadele de convalescenta. Cand erau bolnaviori erau apatici si ii tot tineam in brate sa ii tratez, si atunci intelegeau ca tot ce vreau e sa-i fac bine si colaborau cu mine foarte bine. Am facut impreuna multe nopti albe. Cand se faceau bine, ramaneau cu memoria mangaierilor, scarmanarilor, masajelor, povestilor si acceptau mult mai usor sa-i iau in brate.
Faery era mai rece cu mine (desi fosta ei mamica spunea ca a tinut-o mai mult in brate) insa acum, ca e bolnavioara, interactionam mai mult deci ma accepta mai usor. Am reusit sa o fac sa stea cu burtica in sus fara sa se mai agite (desi nu le place asta, mai ales cand nu au crescut alaturi de persoana respectiva ca sa se simta in siguranta alaturi de ea), pentru ca are probleme la picioruse si o tot ung cu crema si trebuie sa asteptam 10-15 minute sa intre in piele.
Long live THE pig(s)!

Ariesan Raul
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 17 Ian 2016, 14:31
Localitate: Campia Turzii

Re: Sunt mai iubitoare femelele decat masculii?

Mesajde Ariesan Raul » 17 Ian 2016, 14:46

Buna ziua sunt crescator de porcusori si va pot garanta ca nu conteaza sexul sa fie mai iubitori.


Înapoi la “Membrii despre porcusorii lor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori