Expozitii 2013

Anunturi si linkuri cu imagini foto

Moderator: emil_inka

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Expozitii 2013

Mesajde biancadumy » 12 Mar 2013, 00:35

Siiiii,fiindca nu mai e foarte mult si cu siguranta multi dintre noi "ard" de nerabdare,am zis sa deschid acest subiect :D

Anul trecut am fost foarte putini.Inca nu se stie daca va fi expo de porcuti anul acesta...dar sunt curioasa cam cati ar veni :)

Sooooo,cine ar veni ? :D Noi vom fi prezenti :)
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde Gemon » 12 Mar 2013, 01:04

Expozitia dedicata animalelor de companie se va organiza in Bucuresti in perioada 31 Mai - 2 Iunie 2013.

Imagine

S-a lansat noua editie a concursului „Vrei sa iti faci animalutul VEDETA?”
Detalii pe pagina http://petexpo.ro/vrei-sa-iti-faci-animalutul-vedeta/

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde MaraC » 12 Mar 2013, 01:15

Da, la concurs Prince al Biancai are pana acum cele mai multe voturi.

Avatar utilizator
-Vlad-
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 2215
Membru din: 21 Feb 2011, 22:04
Localitate: Buzau

Re: Expozitii 2013

Mesajde -Vlad- » 12 Mar 2013, 16:21

Unde votez si eu? :lol:
Animalutele mele: Un hamster sirian-Blondu'.Un caine-Emy.
Imagine
-----------
Old username: maxovlad

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde ramona_inka » 29 Apr 2013, 21:51

Am primit foarte multe intrebari daca vom mai face expo porcusori in acest an dar efectiv nici un raspuns concret, sigur, daca vom avea si alte persoane interesate sa participe la expo alaturi de noi. Dat fiind faptul ca o astfel de expozitie presupune multa munca putem organiza in anul acesta stand cu porcusori la Petexpo in urmatoarele conditii:

1. Sa avem cel putin 2 persoane care sa expuna alaturi de noi in toate cele 3 zile ale expozitiei (ne referim la posesori de porcusori care sa vina impreuna cu porcusorii)
2. Porcusorii expusi vor sta la stand pe toata perioada expozitiei la fel ca si noi si porcusorii nostri, adica 3 zile, incepand de vineri 31 mai, orele 9.00 pana la inchidere, duminica 2 iunie.
3. Sa fim minim 3 persoane ce ne putem roti, astfel sa asiguram la orice ora la stand minim o persoana prezenta ce poate oferi informatii doritorilor si sa aiba grija de porcusori. (Cei care au fost anii trecuti au vazut ce multime de oameni vine ca de cele mai multe ori nici doua persoane nu fac fata, una sa stea sa aiba grija de porcusori, alta sa ofere informatii)
4. Standul se amenajeaza incepand de joi seara, perioada cand trebuie sa fie prezente toate persoanele la stand pentru a ajuta si a-i da infatisarea dorita.
5. La plecare toti cei care au participat raman pana la sfarsit pentru a asigura curatenia dupa strangerea standului

Rugam ca cine doreste si poate participa alaturi de noi pe toata perioada expozitiei sa scrie in acest topic si sa specifice perioada in care poate asigura prezenta la stand.
Asteptam raspunsuri pana pe data de 10 mai. Daca pana atunci nu avem nici un raspuns favorabil nu vom putea participa.

Rog sa se scrie in topic numai daca se poate veni, nu ajuta cu nimic sa se umple pagini intregi cu mesaje de regrete gen X nu poate participa din y motive.
Astfel de manifestari se organizeaza cu multa munca, timp si efort alocat. Daca dorim sa avem expozitii trebuie sa ne organizam corespunzator.
Asteptam doritorii! :hi:

PS - daca se va organiza expo in acest am vom avea parte de o surpriza din partea Marei :up: O las pe ea daca doreste sa dea mai multe detalii acum sau asteapta sa vada daca se va organiza expozitia.

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde MaraC » 29 Apr 2013, 22:01

Cum sa spunem daca e surpriza? Daca se face spunem, asa nu :tease:
Eu vin clar, 200%, asta e sigur. Aduc si baietii. Sambata si duminica o sa pot sta.
Ultima oară modificat 29 Apr 2013, 22:09 de către MaraC, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde ramona_inka » 29 Apr 2013, 22:09

Ok, deci avem deja o persoana care expune alaturi de noi in toate cel 3 zilele si asigura prezenta si ajutorul la stand in zilele de Sambata si Duminica.
Mai avem nevoie de inca cel putin o persoana, in special ajutor pentru ziua de vineri, 31 mai.

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Expozitii 2013

Mesajde biancadumy » 29 Apr 2013, 22:35

Pot si eu Sambata si Duminica :) Vineri nu pot si nu pot nici sa aduc porcutii ca sa fie expusi (o cusca fiind pe 3 nivele si cealalta e si ea voluminoasa deci de expus nu pot,dar pot veni sa stau la stand.Sambata cand e concursul pot veni cu 2 din porcuti (Rusty si Prince ).
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde ramona_inka » 29 Apr 2013, 22:51

Usurel Bia cu concursul de sambata. :-) Sa le luam pe rand.
Mai intai trebuie sa avem persoane pentru a acoperi toate zilele, abia apoi ne gandim la concurs, unde iar trebuie sa fie facut numarul minim de inscrieri, nu o sa facem concurs pentru doar 3 persoane cu aceeasi 6 porcusori. Parca nu prea are farmec, nu?! :-)

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Expozitii 2013

Mesajde biancadumy » 29 Apr 2013, 22:53

Da,asa e :D Ok,deci eu pot veni Sambata si Duminica :)
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde ramona_inka » 30 Apr 2013, 23:19

Tic-tac, tic-tac :lol: a trecut o zi.
Mai avem nevoie macar de o persoana pentru ziua de vineri plus cusca cu porcusori dornici sa devina vedete.

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Expozitii 2013

Mesajde chinchi2 » 30 Apr 2013, 23:59

As vrea sa vin si eu cu baietii in toate zilele :smile: .Nu pot da un raspuns sigur acum pentru ca inca nu am pe cineva care sa ma duca si sa ma aduca inapoi in toate zilele.O sa dau un raspuns zilele astea :smile:
As vrea mult sa vin cu baietii si cu cusca daca se poate.
Deabia astept sa ii vad pe micuti :love: Pupici la toti :loving:

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde MaraC » 01 Mai 2013, 23:09

Daca vrei sa vii cu baiateii si sa ii lasi acolo in toate zilele, noaptea ii vei lasa acolo (doar nu ii vei duce-aduce de 3 ori, e un stres foarte mare pentru ei)

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Expozitii 2013

Mesajde chinchi2 » 02 Mai 2013, 13:32

Pai chiar vroiam sa intreb de asta .
Da,normal ca nu ii pot duce si aduce in fiecare zi :smile:
Inca ma gandesc daca sa vin o zi sau in toate zilele :thinking:

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Expozitii 2013

Mesajde MaraC » 02 Mai 2013, 20:04

Mai bine ii lasi acolo, nu are ce sa li se inample, si asa, daca gasim cine sa vina si vineri sa aiba grija de stand, Ramona va participa la expo :D


Înapoi la “Expozitii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator