expozitie 2008?

Anunturi si linkuri cu imagini foto

Moderator: emil_inka

ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum

Mesajde ramona_inka » 24 Sep 2008, 13:00

De ce nu ai venit sa vorbim? Asa au facut ceilalti membri. Ne cunosteam, vorbeam despre porcuti, faceam schimb de idei... Pacat...

Initial s-au putut mangaia porcusorii. Ulterior nu a mai fost voie din motivele enumerate de mine mai devreme. Daca veneai si spuneai cine esti fii sigura ca puteai sa mangai porcutul care iti placea!

Ti-am zis, deja la ora 3.00 incepeau sa plece din porcusori. Dar la ora aceea mai erau lateralele, care aveau cei mai multi porcusori (pe mijloc se facuse curat). Numai eu am avut pe partea stanga cum intrai 6-7 custi cu aprox 20 de porcusori. Iar partea dreapta, dinspre geamuri avea si mai multi.

Nu pot spune ca am retinut cine e mama ta, daca nu am vorbit cu voi nu pot tine minte atatea persoane care ne-au vizitat.
Pana la anul nu cred ca vom mai organiza nici o expozitie. Cel putin pe perioada rece, cu lapovita, ninsori si temperaturi cu minus in nici un caz.

Te asteptam la anul sa participi cu porcutele alaturi de ceilalti!

Anna
Membru
Membru

Mesajde Anna » 24 Sep 2008, 20:09

Mi-a fost si putin rusine... :oops:

ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum

Mesajde ramona_inka » 24 Sep 2008, 22:14

Eiiii, ti-a fost rusine... :giggle: pai tu ai plecat de acasa cu rusinea? :thinking: in loc sa iei cu tine porcusori?! :running: :walking:

Înapoi la “Expozitii”