Donez picături Beres, tratament pentru ochi şi cuşcă de transport

Magazine, anunturi vanzari/donatii custi si accesorii
AnaAnaAna
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 2
Membru din: 22 Mar 2016, 20:42

Donez picături Beres, tratament pentru ochi şi cuşcă de transport

Mesajde AnaAnaAna » 22 Mar 2016, 21:03

Bună,
Porcuşoara mea a fost foarte bolnavă în ultimele luni. I-am descoperit întâi o micoză, apoi chisturi la ovare şi probleme la ochi. Am unele tratamente pe care nici nu am mai apucat să le folosesc. Dacă ar fi de folos cuiva... le trimit cu mare drag.
- picături Beres - abia am folosit câteva picături din ea
- Vitamina C - picături pentru copii
- Nidoflor - unguent

Pentru ochi
- Indocollyre (uz uman)
- Trusoprt (un uman)
- Opticlor (veterinar)

Mai am şi o cuşcă mică pentru transport.
Dacă ar fi de folos oricui - rog să mă contactaţi aici sau pe mail: anaelisabeta@mail.com
Sănătate vă doresc şi să nu aveţi vreodată nevoie de ele :)

izalove2009
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 110
Membru din: 24 Mar 2014, 14:32
Localitate: Cluj

Re: Donez picături Beres, tratament pentru ochi şi cuşcă de transport

Mesajde izalove2009 » 22 Mar 2016, 23:41

Imi pare rau pt. porcusoara ta, stiu cat de greu e sa te lupti cu atatea boli incat nici nu mai stii care s-o tratezi mai repede...
Si porcusoru meu a trecut prin foarte multe si inca trecem, inca ne luptam sa ne facem bine :smile:
Am avea nevoie mare de o cusca de transport ca vizitele la medic sa ne fie mai usoare in continuare, deoarece momentan nu avem ( majoritatea baniilor se duc ff repede la medic pe consultatii, tratamente si nevoile lui ).
Am avea nevoie si de picaturi Beres si vit C, dar astea doar in caz daca nu gasesti pe altcineva, doar in caz ca nu ai ce face cu ele...
Foarte frumos ca ai ales sa le donezi si sa nu le arunci, felicitari! :heart:


Înapoi la “Fan, hrana, talas, accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori