Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Magazine, anunturi vanzari/donatii custi si accesorii
Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Gemon » 26 Ian 2012, 15:04

In magazinul Hornbach

se pot cumpara custi potrivite pentru porcusori la preturi foarte accesibile, la ora actuala cea de 100 cm lungime (100x53x52) avand pretul de 120 RON, iar cea de 120 cm lungime avand pretul de 170 RON.

Am avut mai multe cereri in acest sens, membri doritori au apelat la bunatatea si generozitatea celor care au acces la magazinul Hornbach, incercand sa achizitioneze prin acest mod cusca dorita. Toate cererile de pana acum au fost onorate de o singura membra care s-a ocupat de toate detaliile, a cumparat cusca, avand o marime mare a transportat-o cu masina proprie, a impachetat-o corespunzator, dupa care a expediat-o prin posta beneficiarilor.
Ii multumim si pe aceasta cale D-nei Cristina in numele tuturor celor care s-au putut bucura de o astfel de cusca prin bunavointa ei.

Rog membri care au posibilitatea sa se implice in astfel de actiuni caritabile, sa isi ofere ajutorul privind achizitionarea si expedierea custii, postand sau dupa caz raspunzand cererii in acest topic.

Membri care nu au acces la magazinul Hornbach, dar doresc sa fie ajutati in achizitionarea unei custi de la acest magazin, sunt rugati sa aiba rabdare atunci cand posteaza o cerere in acest sens, deoarece se poate intampla sa nu poata fi ajutati din motive obiective de catre alti membri.

In cazul in care cererea respectiva nu poate fi onorata, va rugam sa tineti cont de toate aspectele ce implica un asemenea act caritabil si sa nu insistati pana nu se ofera cineva benevol sa va ajute.

Va multumim pentru atentie.

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Lili » 26 Ian 2012, 15:20

O sa mai plasez o informatie ce poate ajuta.
Cristinei ii este si mai greu sa impacheteze si sa duca cusca la posta. Cand a trebuit sa-mi trimita mie o cusca de 1,20, am sugerat curieratul rapid. Am platit la o firma (pentru cine e interesat direct, va spun in privat pentru a nu parea ca e vreo reclama sau ceva) aproximativ 35 lei pe ruta Bucuresti-Focsani. Avantajele sunt evidente: oamenii aia merg acasa la Cristina (sau cine cumpara), iau cusca si mi-o aduc mie acasa. Iar diferenta de costuri nu e ATAT de mare (probabil si cu posta ajunge tot 20-30 lei).
Ma gandesc ca, daca tot ne ajuta cineva cu acces la Hornbach, macar nu-l mai punem sa se chinuie si cu ambalatul, caratul la posta, etc..
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Allma » 26 Ian 2012, 21:48

Eu vreau o noua cusca de 1,20 pentru porcine......dar acum ca realizez cat de greu este...nu vreau sa chinui oamenii.....poate gasesc online cineva care vinde.... :(
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde maria » 26 Ian 2012, 22:10

daca noi , cei din bucuresti nu putem ajuta, poate exista cineva din brasov care poate
si acolo exista hornbach
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Allma » 26 Ian 2012, 22:15

M a gandesc ca unii nu au masina, si ca acum e zapada si nu vreau sa chinui lumea.... :( Insa daca ma poate ajuta cineva cu o cusca am deja banii si am nevoie de o cusca noua ca a mea e in stare proasta de la popcorneli.... :cry:
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde maria » 26 Ian 2012, 22:26

molly noi vrem sa te ajutam, dar sa vedem cum facem, poate se gaseste cineva
cristina, care se ocupa de asta, pentru ca putea si pt ca e o tipa super, nu prea mai poate
sa avem rabdare
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Lili » 26 Ian 2012, 22:35

Mariiiiiiiii, tu nu poti sa tragi o fuga in Brasov?
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
cristisz
Moderator
Moderator
Mesaje: 1993
Membru din: 30 Noi 2007, 00:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde cristisz » 30 Ian 2012, 11:38

poza cu copiii mei

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Ajutor procurare custi de la magazinul Hornbach

Mesajde Allma » 30 Ian 2012, 11:40

Voiam sa va anunt ca am stabilit pe privat cu roseta.stoned :D Ii multumesc inca o data :heart:
Old username: Andreea_Molly


Înapoi la “Fan, hrana, talas, accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori