Guido si Miki

Fotografii, filme, intamplari, povestiri despre porcusori
madym
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 21
Membru din: 14 Aug 2010, 01:28
Localitate: Iasi

Guido si Miki

Mesajde madym » 01 Apr 2013, 17:57

Buna dragii mei iubitori de porcellini.Voiam sa ma mandresc si eu cu copilasii mei asa ca m-am hotarat sa deschid acest topic.
Este vorba despre Guidoccopilul cel mare si noul lui prieten, Miki.Sunt pur si simplu adorabili!! :love: Am sa incerc sa postez poze,sper sa reusesc. :thinking: Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

http://s1325.photobucket.com/user/madym ... ry/?page=1

Nota admin:
Se insereaza linkul direct (vezi de ex. apesi pe Direct link, automat se copieaza linkul care trebuie doar sa inserezi intre tagurile img, adica [img]aici-cu-paste-linkul-direct[/img]
Tu ai inserat pagina, am facut eu modificarile necesare pentru a aparea imaginile.

Kikiporcusorul
Initiat
Initiat
Mesaje: 47
Membru din: 24 Feb 2013, 22:28
Localitate: Rm. Valcea

Re: Guido si Miki

Mesajde Kikiporcusorul » 02 Apr 2013, 08:25

Ai niste porculini foarte frumosi!!!
Ii pup dulceeeee de tot :hearts:
Da' si pe tine rofl
Uh, ce dragutz e acela alb cu maro cred ca Miky il cleama ( scz daca gresesc)
Pupikeiiii multi si sanatate!

madym
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 21
Membru din: 14 Aug 2010, 01:28
Localitate: Iasi

Re: Guido si Miki

Mesajde madym » 02 Apr 2013, 17:03

Ii multumesc la Admin pentru ajutorul dat. Lui Kikiporcusorul ii multumesc de asemenea pentru complimente.Da,ala alb si maro e Miki,cel nou venit si cel mai mic.Initial credeam ca e aceeasi rasa ca Guido insa am observat ca are blana mai lunga si mai pufoasa.Am mai postat pe forum despre ei.Sa-i iau un amic lui Guido a fost cea mai buna alegere.Chiar daca il mai baraie uneori pe Miki,tine la el,caci daca ii separ plange.In plus sunt foarte simpatici cand se joaca,Guido face popcornuri si ala mic la fel in timp ce alearga in jurul lui,face ture,fiind mai mic e mai vioi si prinde viteza,asa reusind sa-l ameteasca de cap pe cel mare.Sunt copiii mei si ii iubesc mult!

Avatar utilizator
Stef
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 155
Membru din: 19 Iun 2012, 00:34
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Guido si Miki

Mesajde Stef » 21 Apr 2013, 15:25

Foarte frumosi :heart: Ce grasulin e cel care sta cocotat pe casuta in ultima poza... :lol:


Înapoi la “Topicuri personale ale membrilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori