Kati si Rorica

Fotografii, filme, intamplari, povestiri despre porcusori
Katy&Roro
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 72
Membru din: 05 Mar 2010, 18:52
Localitate: Bucuresti

Re: Kati si Rorica

Mesajde Katy&Roro » 09 Feb 2012, 23:56

Da, el :) despre care am crezut, pana l-am luat pe Rorica (cu 10 min inaintea lui Rorica a fost la noi acasa o fetita dragalasa cu vartejuri, care a si scos la iveala adevarata indentitate a lui kati :)) am dus-o rapid inapoi si l-am luat pe grasun) ca e fetita. De acolo si numele. Nu l-am mai schimbat. Probabil de aia sunt asa atasata de el. Tin minte ca in prima saptamana tineam noaptea cusca langa pat si ma trezeam de n ori pe noapte sa vad daca e bine. Uneori ma simt vinovata ca nu mi-am dedicat timp sa mi-l apropii asa si pe Roricutu, dar, in acelasi timp, mi se pare in regula sa respect "altfel"-ul lui de a fi si sa il ingrijesc si iubesc asa sperios si mereu alert cum e el :)

Avatar utilizator
irena
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 5072
Membru din: 06 Feb 2011, 21:03
Localitate: Munich, Germany
Contact:

Re: Kati si Rorica

Mesajde irena » 10 Feb 2012, 00:06

vaiii, e absolut superba bestia mica :loving:
poza in care il mangai si el doarme m-a dat gata

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Kati si Rorica

Mesajde khaos » 10 Feb 2012, 00:12

Te-am intrebat pentru ca si Pixelul meu a fost primul la numaratoare. :) Pe el l-am avut cam o luna, pana sa vina Batman, si este mult mai atasat de noi. Se placinteste, vine tot timpul la marginea custii, e pupacios. Batman e mai... alert, cum zici tu :tease: Eu glumesc cate-o data cu el si-i zic ca e salbatic rofl
Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

edward90
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 3
Membru din: 06 Iun 2012, 11:34
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Kati si Rorica

Mesajde edward90 » 06 Iun 2012, 11:38

Sunt cei mai frumosi porcusori pe care i-am vazut pana acum!


Înapoi la “Topicuri personale ale membrilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori