Ajutorare a celor care au nevoie de cusca

Ajutorare a membrilor, actiuni de caritate
Avatar utilizator
Mada PS
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 98
Membru din: 05 Sep 2009, 00:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Mada PS » 16 Noi 2009, 15:11

Hakuna Matata :D

Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 22 Noi 2009, 13:15

mai doreste cineva sa se inscrie pe lista de doritori?o avem deja pe Mada Ps a carei situatie o stim
as dori ca pana in sarbatorile de iarna sa dam cel putin o cusca unor porcuti ce au neparata nevoie
multumim
ڪےMishulik & Pufiڪے
clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))
http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

Avatar utilizator
Mada PS
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 98
Membru din: 05 Sep 2009, 00:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Mada PS » 23 Noi 2009, 22:34

Buna serara tuturor,
Am ezitat sa scriu pe topic pntrru ca asteptam sa aud si parerile admimilor in legatura cu posibilitatea de a ma ajuta cu strangerea banilor pt cusca si pentru ca nu vreau sa par ca insist,daca nu se poate e de inteles,sigur exista motive bune!
A cam trecut ceva timp de cand am postat 1 data in legatura cu asta si desi cativa dintre voi ati zis ca ati putea incerca sa ma ajutati (si va multumesc mult pt asta)nu am primit prea multe raspunsuri in rest!
Daca se poate cei care se ocupa cu domatiile si stransul banilor,cei avizati sa imi dea un raspuns,pozitiv sau negativ,orice e binevenit ,important pentru mine ar fi sa stiu daca se poate sau nu sa intru pe lista,sunt o visatoare si e bine sa nu visez prea mult ca sa nu fie dezamagirea la final prea mare,ca de,copii suntem cu totii la orice varsta :P!
Daca nu,asta e,vin sarbatorile si tot o sa vina Mosu cu ceva bun la porcutii mei :D,o sa le iau eu ceva bun de papa ce n-au mai mancat de mult si tot ii rasfat!
Oricare ar fi raspunsul,sper ca cel care va primi cusca de sarbatori,daca se vor mai strange bani sa fie fericit :)
VA MULTUMESC si va doresc o seara placuta in continuare
:hearts:
Hakuna Matata :D

ozzie&spy
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1825
Membru din: 11 Feb 2009, 18:03
Localitate: bucuresti

Mesajde ozzie&spy » 23 Noi 2009, 23:40

Mada ps,
asa cum s-a exprimat si Silvia, tu vei primi urmatoarea cusca, deci, daca ai nevoie si de confirmarea unui moderator, o fac eu chiar acum, desi decizia este a membrilor care vor sa doneze si care te-au propus. Acum trebuie sa astepti pe cei care doresc sa se inscrie cu sumele pe care le pot dona.
Silvia se ocupa de stransul banilor pana acum, daca o va face si in continuare ii multumim!
Poti sparge chiar tu gheata in lista cu banii, spunand cu ce suma vei putea contribui.
Am toata increderea ca de Sarbatori porcusorii tai vor avea o casuta noua, daca nu chiar mai repede!
MadalinaImagine

Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 24 Noi 2009, 00:23

Ultima oară modificat 06 Dec 2009, 22:43 de către silvia, modificat de 6 ori în total.
ڪےMishulik & Pufiڪے

clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))

http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 24 Noi 2009, 02:01


Avatar utilizator
Dmndash
Membru Senior
Membru Senior
Mesaje: 564
Membru din: 28 Iun 2009, 18:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Dmndash » 24 Noi 2009, 09:39

dau si eu, din pacate luna asta mai putin decat cea trecuta (criza domle :lol: )
cel mai probabil o sa dau 10 ron
#1 Rule for Breeding Guinea Pigs: DON'T

Avatar utilizator
Mada PS
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 98
Membru din: 05 Sep 2009, 00:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Mada PS » 24 Noi 2009, 10:53

Imi cer mii de scuze daca am fost prea insistenta dar nu stiam sigur daca va fi posibil,credeam ca o comisie speciala hotaraste si de aceea am scris asta in mesaj,si multumesc pentru lamurire si sprinjin!
Dmndash multumesc mult,nici 1 leu nu e prea putin cand vine vorba sa primesti ajutor de la ceilalti si sper sa va pot ajuta si eu candva pe toti cei care m-ati sprijinit cu ceva si inca o mai faceti!
Stiu ca as fi off topic dar voiam sa spun ca am scapat de parazitii malofagi si se vede acum in sfarsit cum le creste parul grasunilor,asta tot datorita voua,Silvia iti raman datoare cu multe crengute de mar pt nizoral :p
Va doresc o zi minunata si cat despre rabdare,nici nu mai conteaza daca pot primi cusca dupa revelion sau maine ci ca in sfarsit o sa am 2 copii si mai fericiti decat acum.
Hakuna Matata :D

Avatar utilizator
alinushu'
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1064
Membru din: 05 Dec 2007, 13:55
Localitate: Sibiu

Mesajde alinushu' » 24 Noi 2009, 20:52


Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 25 Noi 2009, 00:57

ڪےMishulik & Pufiڪے

clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))

http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

Avatar utilizator
negrutza
Membru
Membru
Mesaje: 250
Membru din: 09 Mai 2008, 12:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde negrutza » 25 Noi 2009, 13:00


Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 28 Noi 2009, 22:47

userul veronel doreste sa ii fie trimis acest mesaj din partea mea deoarece a aderat la acest grup si i sa spus ca aderarea este in curs de desfasurare,dar se pare ca dureaza ceva timp asa ca pana va fi aprobata voi posta eu mesajele ei.Multumesc


Ma ofer sa strang banutii (evident si sa completez) si sa cumpar cusca Madalinei mainei. Ori, sa o cumpar in avans pana de mos (pot primi si in cont bancar, retroactiv). Eu maine ma duc in hornbach. Porcutii ei stau intr-o cusca mica. Va zoresc pentru ca mosul a venit deja aici si mi-ar placea sa ajunga la ea cu tot cu cusca pana pe 6.
ڪےMishulik & Pufiڪے

clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))

http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

Avatar utilizator
Ioana Ruxandra
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 70
Membru din: 26 Ian 2009, 17:57
Localitate: Buftea

Mesajde Ioana Ruxandra » 29 Noi 2009, 03:09

♥♥♥Lulu & Evita♥♥♥

Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 30 Noi 2009, 19:58

ڪےMishulik & Pufiڪے

clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))

http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

veronel
Initiat
Initiat
Mesaje: 32
Membru din: 03 Oct 2008, 10:23
Localitate: bucuresti

banuti!

Mesajde veronel » 03 Dec 2009, 19:36

Silvia si cu mine dorim sa luam cusca pentru Mada inainte de mos Nicolae. multumim mult celor care s-au oferit sa contribuie, acum noi chiar strangem banii, asa ca, va asteptam! Ar fi frumos sa ne mobilizam saptamana aceasta, (din nou, ma refer la cei care si-au exprimat intentia sa ajute, dar n-au facut-o inca).


Înapoi la “Grup de ajutorare/intrajutorare”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator