pisoi

Alte animale, in cautare de stapani, animale pierdute/gasite
Lexy87
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 81
Membru din: 21 Mar 2015, 16:48
Localitate: iasi

Re: pisoi

Mesajde Lexy87 » 10 Sep 2017, 21:05

Mai adaug si motanelul negru...poate il vrea cineva. si inca o poza cu zuzica mea tigrisoara.
Mikoo.jpg
zuzica.jpg

Lexy87
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 81
Membru din: 21 Mar 2015, 16:48
Localitate: iasi

Re: pisoi

Mesajde Lexy87 » 10 Dec 2017, 04:50

Pt cei care au urmarit topicul m-am gandit sa adaug un update :

Motanelul gri a fost adoptat de o familie iubitoare
Motanelul gri cu alb a mers la o prietena care mai adoptase recent un motan gasit de mine in fata blocului, dar era marisor. acum are 4 pisici, ca mai avea doua femele :lol:
Motanelul negru si Kelly, fetita neagra au mers la mama, unde mai au companie un motan si un caine batran, si inca o pisica care si-a pierdut recent sora dar ea sta separat pt ca e cam violenta.
Eu am pastrat fetita mica neagra si tigrisoara. Acum au aproape 5 luni si sunt ditamai matoaiele..nici nu-mi vine sa cred ca au avut candva 100g. Le-am vaccinat si astept sa vina primavara sa le duc la castrat...desi s-ar putea sa fiu nevoita sa le scot si pe frig din casa ca ambele au cate o modalcuta sub piele, intr-o parte. Tre sa ajung zilele astea pe la vet-ul lor sa vad ce zice...poate trece cu unguent mibazon..

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: pisoi

Mesajde Gemon » 10 Dec 2017, 08:58

Sanatate tuturor si sa aiba o viata frumoasa alaturi de stapanii lor! :heart:
Tinem pumnii sa nu fie nevoie de interventie chirurgicala, urmareste evolutia si mai asteptam sa ne scri despre starea lor. :love:

Lexy87
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 81
Membru din: 21 Mar 2015, 16:48
Localitate: iasi

Re: pisoi

Mesajde Lexy87 » 12 Ian 2018, 06:23

Multumim..nu a fost grav...era de la vaccine :giggle:
Acu trebuie sa ma duc sa le castrez cand oi face rost de bani.
Ele-s bine, cu exceptia faptului ca se dezvolta diferit..una creste mai repede si alta mai incet...oricum au amandoua aproape 3kg..nici nu le mai pot ridica cu coloana mea... In schimb sunt mofturici amandoua...una mananca doar pliculet..alta doar crantanele...nu reusesc sa le dau pe brazda... :speachless:


Înapoi la “Donatii/adoptii - Alte animale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori