Greseli usor de evitat dar cu consecinte grave

Anunturi si atentionari, avertismente privind porcusorii

Moderator: ramona_inka

Avatar utilizator
irena
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 5072
Membru din: 06 Feb 2011, 21:03
Localitate: Munich, Germany
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde irena » 11 Mar 2011, 21:08

crisa24, lili spunea ca e mai bine ca prima data sa smotocesti baietii, iar apoi, dupa spalat pe maini etc sa manevrezi fetele. baietii sunt foarte pe faza cand e vorba de femele in zona, insa femelele sunt mai calme. de aceea eu te sfatuiesc sa manevrezi invers fata de cum ai scris in topic :)

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde Lili » 11 Mar 2011, 21:14

Eu n-am foarte multa experienta la combinatii de porcisme :smile: dar am ascultat-o atent pe Cristina. Si ea asa spune (si pe pagina anterioara): contrar principiilor generale, in aceasta problema: baietii primii :lol:
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
irena
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 5072
Membru din: 06 Feb 2011, 21:03
Localitate: Munich, Germany
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde irena » 11 Mar 2011, 21:31

eu nici atat... de aceea te citam :lol: (ah, si imi cer scuze pentru copiat :giggle: )

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Faceti cunostinta cu....

Mesajde Gemon » 12 Mar 2011, 09:17


Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: Greseli usor de evitat dar cu consecinte grave

Mesajde crisa24 » 14 Sep 2012, 11:51

Imi aduc aminte cu drag de discutia asta, ce vremuri, fara prea mare experinta :giggle: , Brunita era mica si singurica, trista si sperioasa, acum este femela dominanta, insotita de inca 2 minunate porcute si manevrez Intotdeauna INTAI baieti si dupa fetele :loving: .
Si asa am facut si eu la inceput, ramanea la Bruna mancarica, ca astia erau doi si se intreceau la mancat si nu ramanea nimicuta, pe cand fetita mea nu prea avea chef si acum roade tot rofl , era mai mult pe gratii cu labutele si se uita la ei, tanjind si ea dupa o partenera, pe care cand a primit-o o ciomageaaa :lol: si am avut nevoie de numarul 3 pentru conciliere!


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.


Înapoi la “Anunturi speciale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator