Peticuta

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
Corina
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1041
Membru din: 23 Oct 2008, 10:43
Localitate: Brasov

Mesajde Corina » 18 Mai 2009, 12:01

Sunt si eu alaturi de tine cristisz. Imi pare tare rau pentru Peticuta. Am incercat din rasputeri sa nu plang, pentru ca semana mult cu sufletelul meu TzuTzu, si pe langa asta, ori de cate ori citesc asa ceva imi revin amintirile triste din ziua cand tzutzu m-a parasit si plang dupa el si dupa toti care pleaca. E bine ca ai fost alaturi de ea, i-ai facut drumul lin catre curcubeu.
Regret nespus pentru ea, pentru tine.. pentru tzu tzu meu.. pentru toate sufletelele mici care ne parasesc...
www.picasaweb.google.com/corinacavy
www.corinabacalu.blogspot.com

Avatar utilizator
fiore6
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 131
Membru din: 13 Mar 2009, 09:09
Localitate: Braila

Mesajde fiore6 » 18 Mai 2009, 14:20

Am citit povestea si am ramas uimita de cata suferinta a putut suporta un biet sufletel si asa destul de chinuit pana sa ajunga la tine, Cristina. Insa dragostea ta si grija ta sigur au facut-o fericita. S-a simtit pt prima si ultima data in viata ei IUBITA! Asta e tot ce conteaza pana la urma. :(
"Nu lasa visele sa piara pentru ca, daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare."

Avatar utilizator
olimpia.craciun
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 839
Membru din: 24 Apr 2008, 09:46
Localitate: Alexandria

Mesajde olimpia.craciun » 18 Mai 2009, 14:45

Doamne Criss, acum am citit ce s-a intamplat. Imi pare foarte rau de cat a indurat micuta Peticuta. Credeam ca e mai bine... Condoleante draga mea... Acum te va incalzi amintirea ei. Ai grija de ceilalti copii. Te imbratisam si va uram multa sanatate voua si copiilor.
Oly, Puffy, Tuppy si Chicken
aaaaa, si tati Petrut

Avatar utilizator
daizzy13
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2009, 17:15
Localitate: Fetesti
Contact:

Mesajde daizzy13 » 18 Mai 2009, 17:13

Off..m'am ingrozit cand am citit prin ce drama a trecut Peticuta! Sper ca niciun alt pocut sa nu treaca printr'o astfel de drama sau chiar mai grava.
Imi pare sincer rau pt tine Cristisz, si mai ales pt porcuta ta care a suferit enorm inainte sa'si dea sufletul! D-zeu s'o odihneasca
☺♥✿♥☺ C★ufy ღ P★xy ღ M★cky ☺♥✿♥☺

Avatar utilizator
adinamihai
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 63
Membru din: 25 Feb 2009, 23:41
Localitate: Bucuresti

peticuta

Mesajde adinamihai » 19 Mai 2009, 11:38


Avatar utilizator
silvia
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1265
Membru din: 02 Feb 2009, 23:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde silvia » 19 Mai 2009, 19:08

imi pare enorm de rau pentru micuta Peticuta sunt alaturi de tine,durerea este prea mare si nimic nu o poate potoli Peticuta si Cupidon sunt acum alaturi de ceilalti ingerasi si ne vegheaza de acolo de sus sa ne fie bine
ڪےMishulik & Pufiڪے
clik aici pentru a vedea un video hazliu cu baietii:))
http://tinypic.com/player.php?v=20ur1tv&s=6

Avatar utilizator
exces
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 12
Membru din: 18 Apr 2009, 16:40
Localitate: bucuresti

Mesajde exces » 20 Mai 2009, 18:07



Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori