Miki si Ronti

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
p_andreea
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 146
Membru din: 03 Ian 2012, 17:36
Localitate: Bucuresti

Miki si Ronti

Mesajde p_andreea » 17 Oct 2016, 16:54

:...l-am avut pentru 5 ani si speram sa il mai am pentru alti cativa ani de cum incolo...dar nu a fost sa fie...acum 3 zile am observat ca ii curgeau ochii si nasucul...sambata a inceput sa refuze mancarea....duminica l-am dus la dl dr Ionescu, care parea foarte sigur ca o sa isi revina, numai ca duminica noaptea spre luni s-a stins in tipete de durere si a luat o parte din sufletul meu cu el....
Sper ca acolo unde s-a dus sa ii fie bine si sa fie iubit la fel de mult cat l-am iubit eu...ramai cu bine sufletel mic si drag! :cry:

viewtopic.php?p=124483#p124483


Revin pentru a completa aici....din pacate....la doua săptămâni dupa ce Miki m-a parasit ....s-a dus si fratiorul lui, Ronti...aceleasi simptome...acelasi debut si final rapid... nu pot sa imi explic ce s-a intamplat...cert este ca am ramas singura si cu un mare gol in suflet....


Adio pufoseniile mele scumpe! :cry:
Ultima oară modificat 31 Oct 2016, 21:37 de către p_andreea, modificat 1 dată în total.
Gandurile bune intotdeauna ajung unde trebuie!

Avatar utilizator
Miki_C
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 90
Membru din: 04 Iul 2016, 15:43
Localitate: Alexandria

Re: Miki

Mesajde Miki_C » 19 Oct 2016, 14:22

Off, bietul sufletel, imi pare rau pentru ce s-a intamplat!
Speram ca va fi intr-un loc mai bun, fara durere sau suferinta.
Sa fii puternica si gandeste-te ca undeva exista un alt sufletel mic si nevinovat care are nevoie de grija si dragostea ta. :idea:

Avatar utilizator
p_andreea
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 146
Membru din: 03 Ian 2012, 17:36
Localitate: Bucuresti

Re: Miki

Mesajde p_andreea » 21 Oct 2016, 19:12

Multumesc!
Gandurile bune intotdeauna ajung unde trebuie!


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori