Greta

Un colt al amintirilor
Ella Roxette
Membru Senior
Membru Senior
Mesaje: 731
Membru din: 17 Apr 2012, 20:39
Localitate: Slobozia

Greta

Mesajde Ella Roxette » 18 Noi 2012, 12:53

Ea a murit vara trecuta...Multi de aici stiti care a fost treaba,iar pentru cei care nu stiu va spun acum...Ea era Greta,o porcuta de 2,5 ani...intr'o zi cand am luat'o in brate m'am murdarit de sange pe mana...sangele curgea dintr'un mamelon unde se formase o biluta tare care se si misca acolo inauntru...Am mers la doctora si banuielile mele s'au confirmat = tumore mamala...Mi s'a spus ca s'a format acea tumore din cauza ca fata nu a fost gestanta pana in prezent (eu stiam ca este bine sa nu fie...in fine)...Nu stiu ce injectie i'a facut,dar la jumate de ora de cand am ajuns acasa fata mea a paralizat jumate,mai exact capul si labutele din fata la scurt timp a paralizat toata...nu se putea misca si scotea niste sunete ingrozitoare...Mi'am dat seama ca o pierd asa ca am luat'o,am pus'o intr'o cutie si am plecat (daca stateam,imi era mila si se zice ca moare mai greu si mi'era de ajuns ca am vazu'o in starea aia...nu as fi rezistat sa o vad cum se chinuie) si in final fata a murit...Acum am gasit cateva poze cu ea si m'am gandit sa o pun aici :cry: :cry:

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Si o poza cu ea si cu surioarele ei

Imagine

Mentionez ca si cea alba s'a stins la putin timp dupa Greta :cry:

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Greta

Mesajde Allma » 18 Noi 2012, 19:53

Off.... :cry:
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Greta

Mesajde khaos » 19 Noi 2012, 12:33

Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Ella Roxette
Membru Senior
Membru Senior
Mesaje: 731
Membru din: 17 Apr 2012, 20:39
Localitate: Slobozia

Re: Greta

Mesajde Ella Roxette » 19 Noi 2012, 19:06

La catei stiu si eu...la porcuti stiam ca este mai bine sa nu faca puiuti..oricum faptul este consumat :cry:
Mersi!

Avatar utilizator
Alexandra-Mihaela
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 137
Membru din: 23 Mai 2013, 16:10
Localitate: Bucurest/Militari

Re: Greta

Mesajde Alexandra-Mihaela » 05 Iun 2013, 12:02

Vai de mine!!! Nu pot sa cred, saracutza! :cry: :cry: Imi pare nespus de rau pentru Greta! Saracutza! :cry:
Acum trebuie sa te gandesti ca Dumnezeu a luat-o pentru binele ei ca sa nu se mai chinuie. Dar totusi stiu cum e sa pierzi un suflet chiar in bratzele tale si stiu ce gol imens a ramas in sufletul tau. Imi pare tare rau. :cry: :cry: :cry:
Mimi va ureaza ,,Uiiiii,uiiiii,ui,uiii!'' insemand : ,,Sanatate porcusorilor vostri!'' :)


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori