Cei 2 ingerasi....

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Cei 2 ingerasi....

Mesajde Allma » 30 Dec 2011, 00:27

Molly a fatat in total 5 puiuti...2 s-au dus si ceilalti 3 traiesc si astazi....Desi au avut doar cateva saptamani de viata, asta a fost soarta lor... pe 30 , de revelion ar fi implinit o luna de viata :cry: Si mi-am amintit de cei 2 si merita amintit :cry:

- Micuta care semana cu Paffy a mea este cea decedata pe motiv ca era cea mai slabuta, si ea ne-a parasit prima :cry: La ultima verificare era fetita, dar nu se stie sigur...Uitati cateva poze cu prichindica:

Imagine
Imagine

- Si el este mititelul decedat idn motive necunoscute:
Imagine
Imagine

Scuzati dimensiunile, dar ma doare sa ma uit si sa le micsorez :cry:
Old username: Andreea_Molly

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: Cei 2 ingerasi....

Mesajde crisa24 » 02 Ian 2012, 00:50

rolul lor pe pamant a fost scurt, dar ramanem cu amintiri frumoase si asta conteaza!
sunt alaturi de toti porcutii ce ne-au parasit si mananca cu sunetul lor dragut la ros, o bucata de morcov! :heart:


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Cei 2 ingerasi....

Mesajde Allma » 30 Noi 2012, 14:24

Anul trecut pe vremea asta, prichindeii isi traiau primele ore de viata, erau un cadou foarte frumos din partea Moliei de ziua mea (de nume)...La multi ani, prichindei! Acolo unde sunteti! :heart: :(
Old username: Andreea_Molly


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori