COCO

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COCO

Mesajde MaraC » 23 Dec 2010, 21:58

Ce e drept, e drept .

Pot fii bucuroasa ca porcusorii mei nu au mai nimic , decat Corb doua degetele mai strambe...

Asta e viata : fiecare vine pe pamant, isi indeplineste scopul ce li l-a dat Dumnezeu, si cand termina, pleaca. Fie ca e om, mamifer, insecta, reptila sau pasare ! Mereu acest lucru e urmat !

Si eu am avut multe pierderi in viata, cea mai rea de pana acum incasand-o la 4 ani. Deci, nu stiu exact cum te simti, dar e pe aproape...

Condoleante, inca o data :cry:

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: COCO

Mesajde maria » 24 Dec 2010, 00:33

Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Gabriela094
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 1615
Membru din: 25 Iul 2009, 00:20
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: COCO

Mesajde Gabriela094 » 24 Dec 2010, 17:39

Am tot amanat sa scriu pentru ca m-am gandit ca nu poate fi adevarat. Coco era preferata mea...
Imi pare rau, Maria, te rog sa ma crezi, chiar imi pare rau. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut titlul, poza, contul tau... Condoleante!
Fii tare!
Gabriela

Avatar utilizator
Susp3ktA
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 500
Membru din: 14 Dec 2007, 21:58
Localitate: Bucuresti

Re: COCO

Mesajde Susp3ktA » 24 Dec 2010, 22:27

Doamne, Maria, nu-mi vine sa cred! Imi pare nespus de rau...nu mai am cuvinte...
Era printre porcutii mei preferati, de cand am vazut-o prima data m-am indragostit de falcutele ei... Condoleante!
ImagineImagineImagineImagineImagine

Avatar utilizator
MihaelaD
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 749
Membru din: 05 Ian 2009, 16:54
Localitate: Bucuresti

Re: COCO

Mesajde MihaelaD » 26 Dec 2010, 22:23

Buna Maria si condoleante! :( Am avut placerea sa o cunosc pe Coco si toti care te cunosc stiu cat ai tinut la ea. Imi doresc ca toti porcutii din lume sa aiba o Maria langa ei, pt ca stiu cata dragoste ar avea...te iubim pentru ca stim ca ai un suflet mare! Suntem alaturi de tine, eu si grasele mele!

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: COCO

Mesajde maria » 26 Dec 2010, 22:33

multumim tuturor pt vorbele frumoase si spuse din suflet
Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
ciufuloi
Membru
Membru
Mesaje: 179
Membru din: 27 Iul 2009, 11:00
Localitate: BUCURESTI

Re: COCO

Mesajde ciufuloi » 27 Dec 2010, 19:24

condoleante ,suntem alaturi de tine si te imbarbatam COCO a plecat un pic sa se alature si purcelusilor mei sa faca cunostinta cu ei astfel ii cunoaste pe SMARANDITA,JONNY,GRASA,NEGRUTU,ZGATIUTA copilasii mei dragi care acum nu mai ma bucura ei se joaca acum printre ingeri , :cry:
SA INVATAM DE LA 'NECUVANTATOARE' SA FIM MAI BUNI !

Avatar utilizator
Gabici
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 900
Membru din: 18 Ian 2008, 15:26
Localitate: Oradea

Re: COCO

Mesajde Gabici » 17 Ian 2011, 14:48

Dumnezeu sa o odihneasca si tie sa iti dea putere sa mergi mai departe si sa mai poti iubi din nou la fel, si sa mai poti ajuta alte sufletele care asteapta o mana intinsa si un loc intr-un suflet mare.
Don't breed and buy while homeless pets die!
http://www.itsmeowornever.org/homeless.html
http://www.adoptiicaini.ro

Avatar utilizator
lupuelena2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 319
Membru din: 06 Oct 2010, 09:06
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: COCO

Mesajde lupuelena2009 » 17 Ian 2011, 15:06

isuse,nu imi vine sa cred!imi pare rau ca dabea acum am vazut anuntul tau,deja a trecut ceva timp,imi cer mii de scuze ca nu ti-am fost alaturi in acele clipe .eu am vb cu tine ,dar probabil ca nu ai vrut sa mai racai durerea ce o aveai in suflet.imi pare rau ca nu mai este langa tine dar tinand cont ca suferea din cauza bolii e mai bine ca nu se mai chinuie,fi tare ptr alti porcuti care are nevoie de tine,oricum ea va ramane in sufletul tau si atata timp cat te gandesti la ea ,traieste etern!condoleante si scuze ca sunt cam intarziate...... :cry: :worried:

Avatar utilizator
cristinamar
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 129
Membru din: 28 Dec 2009, 13:52
Localitate: Bucuresti

Re: COCO

Mesajde cristinamar » 30 Mar 2011, 15:46

N-am mai intrat de ceva timp pe Gemon. Cel putin nu pe sectiunea asta. E prea trist. Dar azi am intrat sa pun un anut :cry: nu credeam ca voi ajunge asa de curand sa vorbesc despre moartea uneia din purcelele mele, Viky.
Si ce vad? Coco? Doar nu e Coco cea mare si dolofana pe care o stiu eu. Ba da :( Doamne Maria imi pare rau ca n-am mai vorbit nici cu tine de mult si doar lucram la o aruncatura de bat, putem sa ne vedem zilnic. Condoleante pentru Coco.


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori