Bugz s-a dus sa se joace cu alti porcusori...

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
Mada PS
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 98
Membru din: 05 Sep 2009, 00:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Bugz s-a dus sa se joace cu alti porcusori...

Mesajde Mada PS » 28 Mai 2010, 23:18

Hakuna Matata :D

Gabriela094
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 1615
Membru din: 25 Iul 2009, 00:20
Localitate: Bucureşti
Contact:

Mesajde Gabriela094 » 28 Mai 2010, 23:24

Gabriela

Avatar utilizator
negrutza
Membru
Membru
Mesaje: 250
Membru din: 09 Mai 2008, 12:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde negrutza » 30 Mai 2010, 19:41

Of Mada, ne pare rau.... :( Te pupacim mult mult , pe tine si pe fratiorul lui Bugz, ca sa va mai alinam putin durerea... Condoleante...
Va pupa: Negrutza, Tiny, Lily, Miruna si Pufi + cei doi baietei: Cliff si Tomita (si mamica Ana-Maria) :)

Avatar utilizator
AndreeaC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1680
Membru din: 12 Apr 2010, 18:59
Localitate: Bucuresti

Mesajde AndreeaC » 30 Mai 2010, 20:55

Mada , cunosc sentimentele ce te incearca . Nu demult am fost nevoita sa le simt si eu . Stiu ce inseamna sa il astepti iesind de undeva...stateam minute in sir cu ochii pe cusca lui , neclintiti . A ramas nemiscata 2 zile , refuzam sa cred ca nu mai este. Recunosc , eu am facut si o criza care a necesitat interventia medicilor. Nu am povestit niciodata toate astea , doar Crisu stie (partial doar)cum m-am simtit , nici ei nu i-am spus tot ... M-am simtit foarte rau , nu puteam efectiv sa accept ca nu mai este , ajunsesem sa dau talasul la o parte sa vad daca nu cumva s-a ascuns , luat tubul si il scuturam , verificam casuta , o ridicam ... Pare penibil dar pierderea unui animalut drag ma darama efectiv. Acum mi-am mai revenit desi dupa ce incepusem sa trec peste ,si imi dadeam toata silinta ... am primit o lovitura ce m-a facut sa retraiesc acele momente . Iti spun toate astea ca sa stii ca multi dintre noi iti impartasim sentimentele...Unii doar au primit de la Dumnezeu o tarie de caracter mai mare insa suferinta este aceeasi.
Iti doresc mult nu sa uiti ci doar sa se mai domoleasca durerea. Nu esti tu de vina cu nimic ! Dumnezeu de cand ne nastem , fie ca suntem oameni sau alte vietati , ne scrie in Cartea Vietii un destin ce are un sfarsit de drum ... Cand vine sfarsitul , vine si atat ! Pana acolo s-a scris si acolo trebuie sa se termine !

Va pupam !
O persoană puternică ştie cum să îşi ordoneze viaţa.
Chiar şi cu lacrimi în ochi, tot are puterea să spună zâmbind "E în ordine".
-----------
Old username: Mati

Avatar utilizator
Viviana
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 275
Membru din: 30 Ian 2010, 17:28
Localitate: TARGU MURES

Mesajde Viviana » 01 Iun 2010, 14:28

imi pare rau :cry:
stiu ce inseamna sa pierzi un animalut drag...
porcutul tau sigur ajunge aiciImagine


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori