Mi s-a rupt o parte din suflet si s-a dus ...

Un colt al amintirilor
AndreeaC
Membru VIP
Membru VIP

Mesajde AndreeaC » 23 Mai 2010, 17:14

Pai ii tot intrebam eu care cum sunt ca erau prea multi . Si incepusem sa ii salut pe cei care ii cunosteam . Punctutul imi tot facea semne catre BuluC dar nu mi-am dat seama ce vrea(cred ca au vorbit mult despre tine) si atunci a venit BuluC si mi-a zis la ureche cine e :giggle: Si mi-a dat si un pupic sa ti`l dau...l-a furat rapid de nici nu mi-am dat seama :kiss: (sper ca nu esti geloasa) :tease:
O persoană puternică ştie cum să îşi ordoneze viaţa.
Chiar şi cu lacrimi în ochi, tot are puterea să spună zâmbind "E în ordine".
-----------
Old username: Mati

BuluC
Cercetas
Cercetas

Mesajde BuluC » 23 Mai 2010, 17:20

Cum sa fiu geloasa ca si porcutii mei tin la tine? Coincidenta sau nu, Buluc mereu a stiut cum sa se faca auzit chiar si la acele 4 luni pe care le avea si se pare ca nu s-a sfiit nici de data aceasta. :kiss:
You know you are a cavy slave when you are calling after your friend and you say "Wait, whait, wheat, wheek, wheek!!" Va pupa cei 3 muschetari(acum 1) si Anda!

adelinatache
Cercetas
Cercetas

Mesajde adelinatache » 04 Sep 2010, 14:35

rasfoiam ieri pozele mele de prin calculator si... am dat de cele facute in singura zi petrecuta alaturi de Bulgaras. Odihneste-te in pace, pui mic!
Imagine
Imagine
Fluffy, Eros, Ade si ingerasul Blue

sabinutza
Membru Junior
Membru Junior

Re: Mi s-a rupt o parte din suflet si s-a dus ...

Mesajde sabinutza » 05 Noi 2010, 12:20

imi pare sincer rau ,mati, am trecut si eu prin aste. in orice caz Bulgaras este bine acolo unde e.
Humans must love Guinea Pigs

Înapoi la “Album memorial”