Medici veterinari Otopeni

Adrese ale cabinetelor medicale recomandate de membri
Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Medici veterinari Otopeni

Mesajde crisa24 » 15 Mar 2011, 13:51

Eu am fost la dansul cu guineezii mei.



http://www.vetcenter.ro/

Dr. Ionut Alexandru Ciuperca, VetCenter Otopeni

Contact
Adresa: Otopeni, Calea Bucurestilor 34, Bl. A1-1, Parter Telefon: 0723 390 300 sau 021 352 3891

Zone deservite de catre medicii nostri veterinari: Otopeni, Tunari, Dimieni, Balotesti, Corbeanca, Petresti, Tancabesti, Peris, Saftica, Snagov, Vladiceasca, Ciofliceni, Ghermanesti, Izvorani, Ciolpani, Silistea Snagov, Bucuresti (Zonele Pipera, Iancu Nicolae, Baneasa, Jandarmeriei, Barbu Sisesti).


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: medici veterinari otopeni

Mesajde crisa24 » 25 Oct 2011, 18:10

mai este un cabinet veterinar in Otopeni unde se pot face mai multe analize de laborator, nu am fost aici decat pentru anumite medicamente.

Consultatii, vaccinari, deparazitari, chirurgie generala si chirurgie ortopedica, oncologie, laborator-analize de sange si analize microscopice, de urina, anestezie inhalatorie, detartraj cu ultra sunete.

Frizerie canina si felina, microcipari, pasapoarte, pet-shop cu o gama larga de produse: castroane, lese, zgarzi, botnite, jucarii, diete hill's, recompense, farmacie veterinara.

Examen ecografic-ecografie abdominala, ecografie cardiaca, sondari ghidate ecografic, interpretare radiografii...

Consiliere in probleme de nutritie, comportament si reproductie.

http://sosonvet.ro/servicii-cabinet-vet ... ilfov.html

O ECHIPA TANARA DAR CU EXPERIENTA-MULTUMITA! :D


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.


Înapoi la “Medici veterinari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori