Medici veterinari Piatra Neamt

Adrese ale cabinetelor medicale recomandate de membri
Avatar utilizator
anisoara
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1210
Membru din: 02 Dec 2010, 14:13
Localitate: piatra neamt
Contact:

Medici veterinari Piatra Neamt

Mesajde anisoara » 13 Ian 2011, 13:24

Buna,
Eu sunt din Piatra Neamt
As vrea sa stiu daca in acest oras mai sunt parinti de porcusori ( desi pe forum nu am vazut :( - ne-am mai consulta asupra diverselor produse si locul de achizitionare, etc) si ce medici veterinari stiu ei pe aici.
Va pupa Maya si Bella
-----------
Old username: simianisoara

Avatar utilizator
anisoara
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1210
Membru din: 02 Dec 2010, 14:13
Localitate: piatra neamt
Contact:

Re: Medici veterinari Piatra Neamt

Mesajde anisoara » 27 Ian 2012, 20:38

Zilele trecute am fost rugata de o prietena sa maerg la veterinar cu catelul ei.
Si, m-am gandit sa-mi iau si fetele, asa sa testam terenul, sa vedem daca in caz de necesitate ( doamne fereste!) vom putea apela la aceasta d-na dr. ( Dramba)
Si, chiar mi-a placut - la prima vedere a fost OK.
I-am explicat ca e o vizita de ...cunoastere si nu pentru vreo boala.
Le-a luat pe fete, le-a examina, le-a dat cu degetele prin blanita sa vada cun e pielea...Mi-a spus ce sa le dau sa manance, sa nu insist pe varza, castravete, etc pt ca le face rau, sa le dau si papa speciala pt ca au diverse vitemine si minerale de care porcusorii au nevoie, sa le dau fan...
Le-a taiat si unghiutele cu o dexteritate... de m-a lasat cu gura cascata. Pac, pac, pac si unghiutele erau taiata. Nu tu ifose, nu tu nimic iar fetele au fost si alintate.
Deci, am fost multumita - pt o prima vizita.
Doamne fereste de ceva, voi merge la ea si sper din tot sufletul sa se priceapa si la medicamentatia pt porcisori.
:up2:
Va pupa Maya si Bella
-----------
Old username: simianisoara


Înapoi la “Medici veterinari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori