Taifas

Intra si discuta cu noi!

Moderator: cristisz

raluca
Suporter Special
Suporter Special

Mesajde raluca » 23 Aug 2008, 01:52

porcutul meu e pui si nici nu are unghii mari. totusi, nu vreau sa i le tai eu pt. a nu-l rani. oricum, te rog sa te uiti la prezentare si sa imi spui daca ar trebui sa il tund.
Ultima oară modificat 19 Sep 2008, 15:41 de către raluca, modificat 1 dată în total.
▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄

ralu_blondy88
Membru
Membru

Mesajde ralu_blondy88 » 23 Aug 2008, 10:39

veronica
Membru de Elita
Membru de Elita

Mesajde veronica » 23 Aug 2008, 11:30

:friends: shrekut si runty

luminitaguba
Membru
Membru

Mesajde luminitaguba » 23 Aug 2008, 16:20

haideti ca ma bag in toate topicurile..poate ma lamureste si pe mine cineva cum e cu caderea parului la porcusori?..al meu lasa mult par pe covor...toata chestia asta a inceput de cand au venit caldurile,de prin iunie..precizez ca baiatul e extrem de curat,ii fac curatenie si de 3 ori pe zi,il zapacesc cu igiena...si totusi avem aceasta probl :suicide: ...ii dau vit c o data pe sapt si picaturi beres..exista si alte vitamine care se pot administra??sau asta e perioada de naparlire??faceti putina lumina plsssss
"Where I am today, is where my mind and will put me, where I am tomorrow is where my mind will put me.” B. Blanks

luminitaguba
Membru
Membru

Mesajde luminitaguba » 24 Aug 2008, 00:50

azi am fost pe la animax si am vazut niste accesorii fff faine
http://animax.ro/index.php?do=produse&p ... &subcat=61

hmmm...ma cam tenteaza :smile: ,numai ca nu stiu daca chiar ar sta in ele gogomanul meu
"Where I am today, is where my mind and will put me, where I am tomorrow is where my mind will put me.” B. Blanks

veronica
Membru de Elita
Membru de Elita

Mesajde veronica » 24 Aug 2008, 00:56

cred ca mai bine ar fi sa incerci sa confectionezi tu asa ceva inainte sa dai prea multi banuti si el sa faca un pipi mare in cosulet :smile:

hichivi
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde hichivi » 27 Aug 2008, 10:18

luminitaguba
Membru
Membru

Mesajde luminitaguba » 28 Aug 2008, 11:02

mda...aveti dreptate..sigur imi face vreun pisalau pe ele..pana la urma cred ca o sa ii iau ptr la iarna un puisor mic de perna sa ii pun ii cusca sa ii tina de cald :smile:

hichivi
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde hichivi » 18 Sep 2008, 13:10

buna fetelor,
voi ce faceti pe frigul asta ingrozitor, pana ce o sa dea caldura? ferice de cei care au centrala.... in fiecare noapte stau cu frica in san si dimineata cand plec la serviciu.... i-am pus lu Sucre 2 prosopele sa stea pe ele, dar nu stiu daca este suficient... vreau sa ii iau o paturica fleece.... dar poate mai aveti voi vreo idee pentru a-l mai incalzi.
mersi

Marta
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Marta » 18 Sep 2008, 18:49

Nici eu nu stiu ce sa ii fac lui Maia. Nu de alta, ca noi avem centrala, da sta inchisa. Tata zice ca e prea devreme sa deschidem centrala, ca ce, n'a mai auzit el centrala deschisa in septembrie, sa ne imbracam noi mai gros el face economie :giggle:
Adevarul e ca, nu e chiar asa frig ca iarna, pentru centrala, ca eu cu un pulover m'am rezolvat. Dar totusi se simte racoarea, iar cu maia nu stiu ce sa'i fac.
Iar lui tata nu pot in nici un caz sa'i spun sa aprinda centrala ca ii e frig lui Maia ca ma arunca pe geam :noway:
Who can help protect the innocence of our children
Stolen on the Internet with images they can't forget

eladea
Nou venit
Nou venit

Mesajde eladea » 18 Sep 2008, 21:29

In camera in care stau porcusoarele e inchisa usa pentru a fi mai cald si le-am pus si eu un prosopel in casuta dar nu au mai vrut sa intre , asa ca dupa 2 ore l-am scos afara si imediat cum am luat prosopelul au intrat in casuta lor :P Au talaj mult in casuta si s-au cuibarit in el.

Alexxandra
Nou venit
Nou venit

...

Mesajde Alexxandra » 19 Sep 2008, 15:27

SFATURI, VA ROG

OARE ARE CINEVA RABDARE SA CITEASCA CE AM SCRIS??
:(
De cateva saptamani stau si ma gandesc ce sa fac.......V-am mai spus,am un porcut pe nume Bonzo si o fetitza pe nume Mika.Nu ii tin impreuna pentru ca nu vreau sa se imperecheze prea des dar nici nu reau sa ii mai chinui asa si sa stea singuri.Chiar daca ii pun in fiecare zi prin camera sa se vada (supravegheati bineinteles) tot cred ca porcutii mei sufera. :(

Asa ca m-am gandit ca ar fi mai bine sa dau unul din ei cuiva care poate sa ii ofere aceasi iubire pe care i-o ofer eu acum....Toata familia mea mi-a spus sa nu cumva sa dau masculul (pe el il am de mai mult timp), dar dupa mine nu as da niciunul. :cry: :cry:

Ma gandeam totusi ca ar fi mai bine sa tin unul din ei si sa ii iau un partener de acelasi sex,pentru a nu fi singur....Asa ca, va cer si voua sfatul,pentru ca stiu ca nu pot primi sfat mai bun decat de la iubitorii de porcusori...Ce credeti ca ar trebui sa fac?Sa continui sa ii tin asa, sau sa dau fetita spre adoptie???

Am scris aici, pentru ca poate se gaseste cineva care e in stare sa ii ofere fetitei mele la fel de multa iubire ca si mine si poate asa as putea sa o donez totusi...Eu chiar nu ma pot decide,pentru ca ii iubesc la fel de mult peamandoi,dar trebuie sa iau in considerare si vorbele parintilor...Apoi ma gandeam ca poate ar adopta cineva femela mea si fetita de la Krystyna... :loving: :girl:

Pentru a vedea poze cu ea accesati va rog : http://22bonzo.hi5.com

Astept sfaturi.... :(
<3 ...I love Bonzo and Mika... <3

luminitaguba
Membru
Membru

Mesajde luminitaguba » 19 Sep 2008, 16:28

din cate am citit temperatura corpului la porcusori e mai ridicata decat la oameni,asa ca, nu cred ca temperatura din perioada asta repr.vreo probl..cel putin al meu nu are nicio treaba..bine,el nu prea are nicio treaba cu nimic in general :lol:

Alexxandra
Nou venit
Nou venit

hmmm

Mesajde Alexxandra » 19 Sep 2008, 18:15

<3 ...I love Bonzo and Mika... <3

veronica
Membru de Elita
Membru de Elita

Mesajde veronica » 20 Sep 2008, 08:52

alexxandra
dar de ce nu ii pastrezi pe amandoi si si ii pui cu 2 puiuti de sexe potrivite.
in acest caz nu va mai trebui sa renunti la nici unul,avand in vedere cat iti este de greu...

Înapoi la “Cavy Chat”