Filmulete hazlii

Intamplari cotidiene, vesele, amuzante

Moderator: ramona_inka

Avatar utilizator
Exquisite
Initiat
Initiat
Mesaje: 24
Membru din: 02 Mai 2013, 16:51
Localitate: Nemtia

Re: Filmulete hazlii

Mesajde Exquisite » 15 Mai 2013, 15:55

Merci Khaos! După cum mi-ai spus nu am să îi despart încă, sânge nu sare. Îi controlez diseară că le fac curat. Mă uit prin pivniţă să văd ce aş mai putea să le amenajez că tare bucuroşi sunt când le aduc ceva nou. Oricum idei sunt destule, materiale tot aşa, maşină de cusut e...
Porcii Ion si Gheorghe (aka Johann si Georg) va saluta respectuos: Gutuva-n Tag :D !
:dance: :dance:

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Filmulete hazlii

Mesajde khaos » 15 Mai 2013, 17:00

Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Avatar utilizator
Exquisite
Initiat
Initiat
Mesaje: 24
Membru din: 02 Mai 2013, 16:51
Localitate: Nemtia

Re: Filmulete hazlii

Mesajde Exquisite » 16 Mai 2013, 00:57

dap...am tot citit ca multi cumpara noutati, dar sunt multi altii care nu isi pot permite sa plateasca atat de mult pe ele. Si chiar daca eu imi permit, prefer sa le fac singura, bucuria lor parca ma inmoaie mai tare, ca e facut de mine!!! Porcii nu se uita cat a costat accesoriul, ci se bucura efectiv de el...acuma ma duc la nani, popcorneli vazui destule... :sleeping:


edit: bine ca pic de somn si astia doi iara is la K1...gheo il apuca pe oane de fund...daca nu termina le dau de sfintii protectori, ala de pe 7 ianuarie si alalalt de pe 23 aprilie... :noway: :angry:
Porcii Ion si Gheorghe (aka Johann si Georg) va saluta respectuos: Gutuva-n Tag :D !
:dance: :dance:

LINUTA
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 3
Membru din: 19 Ian 2014, 14:54
Localitate: Chisoda

Re: Filmulete hazlii

Mesajde LINUTA » 19 Ian 2014, 19:30

OK Asta chiar e tare nu mai pot de ras! rofl rofl

Avatar utilizator
Roxa
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 97
Membru din: 19 Dec 2013, 12:00
Localitate: Galati
Contact:

Re: Filmulete hazlii

Mesajde Roxa » 11 Feb 2014, 15:42

Ia uitati ce filmulet super am gasit rofl


http://www.youtube.com/watch?v=qXhX2WrJ1Lg

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Filmulete hazlii

Mesajde Gemon » 31 Aug 2014, 01:15

Cateva trucuri, ce pot fi invatate fiecare separat, cu multa rabdare, fara constrangere, rasplatind de fiecare data perseverenta. Sunt elemente ce intra in comportamentul obisnuit al unui porcusor, daca se face doar pe perioade scurte, fara a-l stresa.



Cum se invata... de fiecare data este rasplatit

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Filmulete hazlii

Mesajde Gemon » 09 Ian 2017, 11:40

Amenajari





Acum, :!: perioada buna pentru crestere grau verde sau alte plante ierboase in ladite/ghivece, detalii la viewtopic.php?p=43927#p43927

Imagine
Imagine

Vlastari de floarea soarelui, se taie si se serveste atunci cand are 2 frunze, si nu mai multe (dupa acest stadiu devine usor amar), vezi viewtopic.php?p=123725#p123725 si viewtopic.php?p=101738#p101738

Imagine







Înapoi la “Ce au mai facut micutii nostri ...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori