Patanii

Intamplari cotidiene, vesele, amuzante

Moderator: ramona_inka

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Patanii

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 21:53

cu putin timp in urma, m-am dus in camera s ail iau pe piggy sa ii mai dau niste critical care, si cand vad jos, biscuitas cel nazdravan, era bagat cu capul in bila de fan. bila goala.. era langa cusca, ce a gasit el interesant sa intre in ea cu capul.. pe de o parte radeam , pe d eo parte ma ingrijoram.. cum a intrat el printre sarmulitele alea.
si se msica cu fundul inapoi, si noroc ca era dezmeticit, si l-am prins repede.. am luat repede aparatul, sa am amintire, de prostioara lui.. l-am pus pe pat si ma chinuiam sa ii scot bila de pe cap.. acum ups mi-a cam disparut zambatul ca nu stiam cum sa il scot. saracaul vroia si el sa scape ca rodea sarma din care e facuta mingiuta. haha.. noroc ca am reusit cu grija si atentie.. l-am certat cu un puic si l-am pus in cusca fara bila hahah.. comica faza.. noroc ca nu s-a ranit..dar era comci.,. nu am cititorul de carduri.. sa vedeti cum era.. parca era dintr-o nava spatiala :giggle:

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

postari de la imagini surpinse

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 22:11

patania lui biscuitas.. si-a bagat capul unde nu ii fierbea'' fanul

Nota admin:
Imaginile postate au fost retrase din mesaj.


Imagine

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Imagini surprinse

Mesajde MaraC » 03 Sep 2011, 22:15

Saracul porcut... :(

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Imagini surprinse

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 22:16

[img]imagine[/img]

Nota admin:
Imaginea a fost stearsa din postare.
In cazul in care se doreste sa se adauga ceva la mesajul scris anterior - s-a inserat inca o imagine doar de dragul de a arata mai multe - se foloseste butonul edit/modifica.

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Imagini surprinse

Mesajde Lili » 03 Sep 2011, 22:18

Cosmina , sincer, tu chiar crezi ca noua ne plac pozele in care un porcut si-a prins capul intr-o bila metalica si-n timpul asta tu ii faci poze???????????? :(

Reactia Marei spune totul.

Apropo, ce mai face Piggy? E mai bine?
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Imagini surprinse

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 22:20

asa e de rau.. numai vrea sa evadeze.. se baga peste tot.. e mai ceva ca un copil neastamparat.. uneori ma sperii ca piggy e prea linsitit.
deci nu l-am tinut mult,, dar am vrut sa ii fac repede 3 poze.. apoi m-am chinuit ptuin ca nu stiam cum sa ii scot.. noroc ca am reusit repede.. ca eram si eu speriata,, noroc ca l-am gasit.. ca nu putea singurel..ooh.. se dadea cu fundul inapoi .. bine ca nu a fugit sub pat. creed ca era deja obosit.
totul e ok.. acum sta linsitit.. am scris povestea la patanii.

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Patanii

Mesajde Lili » 03 Sep 2011, 22:20

:surprised: Incredibil.
Comic rau.
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Imagini surprinse

Mesajde biancadumy » 03 Sep 2011, 22:20

Eu nu inteleg ce e asa amuzant...daca doamne fereste se smucea si isi rupea ceva .... :nerdy: :(
Ultima oară modificat 03 Sep 2011, 22:23 de către biancadumy, modificat 1 dată în total.
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Imagini surprinse

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 22:21

pai nu v-am trimis sa credeti ca imi bat joc de el.. doar m-am speriat si eu de el.. am vrut doar sa va arat.. e bine.. doar ca era si el putin speriat.. piggy e mai bine,, in rest nu stiu ce sa zic..

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Imagini surprinse

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 22:23

nu avea cum sa se smuceasca, doar era prins.. atata,, si nu stia cum sa iasa.. si eu i-am tras usor... are capul mic, dar blanos..nu am zis ca era amuzant ca apatit asta, ci doar putin de intamplare. a durat cateva secunde pana i-am scos, nu i-am smuls..ca de obicei credeti ca imi bat joc de porci

Nota admin:
Atentionare!
2. Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membri forumului
f) Sa nu scrie doua sau mai multe mesaje unul dupa altul, sa editeze pe cel vechi si sa adauge acolo ce mai are de spus.

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Imagini surprinse

Mesajde biancadumy » 03 Sep 2011, 22:25

Nu,dar poate unii care intra aici pot crede ca e ceva amuzant si pot incerca si ei cu porcutii lor..cine stie...

Ne bucuram ca nu a patit nimic si ca este bine :smile:
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: Patanii

Mesajde crisa24 » 03 Sep 2011, 23:05

da, foarte amuzant :surprised: !


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

Avatar utilizator
MaraC
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 1558
Membru din: 21 Iul 2010, 21:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Patanii

Mesajde MaraC » 03 Sep 2011, 23:13

Fetelor, haideti sa nu facem misto de lume, va rog :(

Avatar utilizator
cosmina
Forumist
Forumist
Mesaje: 1141
Membru din: 20 Mar 2010, 19:40
Localitate: abbotsford

Re: Patanii

Mesajde cosmina » 03 Sep 2011, 23:16

ar trebui santionate persoanele care pur si simplu isi bat jos de mine,, eu le zic de un caz, si le arat prin poze.. si ele ce zic ca vai rad de el, si ma si laud sau cum??? si evident efect de turma zice una, pac sare si alta,, atata nesimtire, nu am vazut in viata mea pe un site.
care om normal ar baga porcul cu capul in asa ceva.. a fost o intamplare, si facptul ca i-am facut poze, nu inseamna nimic rau. da am zis ca pe de o parte mi se parea ptuin amuzant, dar pe alta parte m-am ingrijorat. nu a fost nimic grav, si i-am scos incet si cu grija. :( ~X(

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: Patanii

Mesajde crisa24 » 03 Sep 2011, 23:28



Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.


Înapoi la “Ce au mai facut micutii nostri ...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori