Propuneri

Propuneri, sugestii, observatii, reclamatii
Avatar utilizator
Alexandra-Mihaela
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 137
Membru din: 23 Mai 2013, 16:10
Localitate: Bucurest/Militari

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde Alexandra-Mihaela » 06 Iun 2013, 15:33

Eu, in primul rand , nu stiam de chestia aia. :sealed: Ma rog, nu vreau sa ma enervez. ~X( Pace voua. :flowers:
Mimi va ureaza ,,Uiiiii,uiiiii,ui,uiii!'' insemand : ,,Sanatate porcusorilor vostri!'' :)

FlorinG
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 696
Membru din: 30 Mai 2010, 21:59
Localitate: Ploiesti/Brasov

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde FlorinG » 06 Iun 2013, 16:25

Nu inteleg de ce ar fi motive sa te enervezi.
khaos se refera la faptul ca ti s-a raspuns de mai multe ori direct tie cu posturi in care iti era recomandat topicul din linkul despre care zici ca nu stii: cel putin si .
Eu ti-am recomandat si intr-un mesaj privat sa citesti informatiile de pe , mesaj in care ti-am povestit ca inainte sa gasesc site-ul si forumul Gemon, timp de un an i-am dat sa manance porcusoarei mele foarte gresit, pe langa faptul ca a fost singura.
Daca citeai acolo, ai fi vazut ca e foarte important ca meniul porcusorilor sa fie variat si ai stii cum sa corectezi ceea ce gresesti in ingrijirea fetitei tale.

Si incearca sa nu ii dai rosii mai des de o data pe saptamana. Si castravetii cam la fel.
ClătitaImagine, RubyImagine, Trei și Ivy

Avatar utilizator
Alexandra-Mihaela
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 137
Membru din: 23 Mai 2013, 16:10
Localitate: Bucurest/Militari

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde Alexandra-Mihaela » 06 Iun 2013, 17:03

Ma rog, trec peste chestia aia. Rosie i-am dat doar ieri si nu ii mai dau saptamana asta. Castraveti ii dau cam de doua ori pe saptamana. Sa stii ca si eu am facut multe greseli ba cu Ritza ba cu Musetzel ba cu Mimi. Din cauza incidentelor nefericite a fost cam asa cu statul doua cate doua:
- Ritza , apoi dupa un timp si Musetzel cu ea
- Ritzuca a fost eutanasiata( :cry: ) si a ramas Musetzel
- dupa un scurt timp de la moartea Ritzei am primit-o cadou pe Mimi
- Mimi si Musetel au stat cam 2 ani jumate asa si daca ai mai vazut ,Musetzel a murit si ea acum vreo luna si asa doar Mimi dar dupa moartea lui Musetzica mea mama nu mai vrea alt porcusor, deci acum am ramas doar cu Mimisorul meu drag care pe 25 august face 3 ori 4 ani
Happy Birthday , Mimi! :birthday:
Mimi va ureaza ,,Uiiiii,uiiiii,ui,uiii!'' insemand : ,,Sanatate porcusorilor vostri!'' :)

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde khaos » 06 Iun 2013, 17:47

Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Avatar utilizator
Alexandra-Mihaela
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 137
Membru din: 23 Mai 2013, 16:10
Localitate: Bucurest/Militari

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde Alexandra-Mihaela » 06 Iun 2013, 17:50

Pai eu pur si simplu nu vazusem . Nu am intrat pe acolo ,nu stiu. Oricum nu mai am cuvinte, si eu locuiesc doar cu mama, ca sa stii.
Mimi va ureaza ,,Uiiiii,uiiiii,ui,uiii!'' insemand : ,,Sanatate porcusorilor vostri!'' :)

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Propun o sectiune ,,Meniul porcusorilor nostri''

Mesajde khaos » 06 Iun 2013, 17:59

Ma gandeasc ca atunci cand pui o intrebare si ceri un sfat, revii pe topicul respectiv sa vezi ce ti s-a raspuns, nu?

Ca sa nu ma intelegi gresit, nu ma deranjeaza ca ai deschis un topic nou pe o problema care exista deja. Ma deranjeaza ca am discutat cu tine si in privat si am incercat atat in mesajele private cat si pe topicuri sa iti ofer sfaturi (si nu numai eu) si mi se pare ca tocesc tastatura degeba. :) Atat.
Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .


Înapoi la “Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori