Structura rangurilor de pe acest forum

Reguli, anunturi, fapte
Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 01 Dec 2008, 00:25

cum adica? :lol:
▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄

Avatar utilizator
Crissi
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 1200
Membru din: 05 Oct 2008, 19:00
Localitate: Mioveni
Contact:

Mesajde Crissi » 01 Dec 2008, 00:27

pai..asta e mai secret...dar..intr-o zi i-am taiat mustatile lui chaby:)..dar e bine acum :lol: :lol: i-au crescut la loc...nu ma bateeti): nu stiam la ce-s bune..:)
:X:X Tessy and Chaby :X:X

Avatar utilizator
a`mica
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 789
Membru din: 25 Aug 2008, 22:37
Localitate: Aici, ba nu, acolo, ba nu, dincolo :|

Mesajde a`mica » 01 Dec 2008, 00:45

vai...cel putin e bine acum..si eu am avut intentia asta:))(cand eram mai mica)dar nu am facuto..din dragoste pt animale:>:D :hearts:

Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 01 Dec 2008, 00:47

fetelor..suntem cam off-topic...si se supara moderatorii...
▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄


Avatar utilizator
Crissi
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 1200
Membru din: 05 Oct 2008, 19:00
Localitate: Mioveni
Contact:

Mesajde Crissi » 01 Dec 2008, 00:50

daa....asa e ...ne scuzati:) ne retragem:)
:X:X Tessy and Chaby :X:X

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 01 Dec 2008, 23:15


Avatar utilizator
a`mica
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 789
Membru din: 25 Aug 2008, 22:37
Localitate: Aici, ba nu, acolo, ba nu, dincolo :|

Mesajde a`mica » 02 Dec 2008, 17:59

Bine.

Avatar utilizator
raluca
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 878
Membru din: 25 Iun 2008, 23:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde raluca » 05 Dec 2008, 18:20

▀▄♥☺ღ✿♥╚мy ԼϊեեԼε αиĝεԼՖ╝♥✿ღ☺♥▀▄


Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 06 Dec 2008, 03:52

Draga Raluca,

Dupa cum ai observat, mesajele acelor membri care posteaza prea multe mesaje intr-o perioada relativ scurta, sunt analizate de catre administrator/moderatori. Atunci cand se constata ca aceste mesaje sunt scrise din entuziasm si nu incalca regulamentul (va invit si pe aceasta cale sa-l recititi, dand un click ), dar au un continut mult prea diluat in ceea ce priveste subiectul forumului, membrului respectiv i se acorda rangul de membru suporter. Acest rang special se doreste a fi o atentionare din partea comunitatii, o blanda indrumare spre postari de calitate ce cresc valoarea forumului.

Ca stapan de porcusori ai avut dorinta de a invata cat mai multe despre aceste animale, ai devenit responsabil pentru animalutele tale, si ai inceput sa ajuti si pe altii. Aceasta straduinta a ta a fost rasplatita prin acordarea rangului de suporter special. Pentru Deedee si Crissi - cei doi actuali membri suporteri - ai putea fi un exemplu de urmat daca ai inainta pe acel drum pe care l-ai inceput ca suporter special.

Poti petrece timpul liber in multe feluri, daca iti petreci in mod placut in asa fel, incat sa iti devina si de folos, beneficiile nu vor intarzia. A scrie mesaje cu continut personal pe forum din plictiseala nu este o initiativa ce se va bucura de succes, cei care viziteaza acest forum, te vor privi ca pe acel cioban care tot striga ca vine lupul distrandu-se pe seama ciobanilor care ii vin in ajutor. Dar ce se intampla? Odata chiar vine lupul, si ciobanul pierde nu doar oiile, pierde ceva mult mai de pret: credibilitatea, atentia celorlalti.

Pe forum se poate pierde interesul celorlalti fata de ceea ce scri/gandesti, daca mesajele tale se transforma intr-o avalansa de cuvinte scrise doar din plictiseala.

Dorim sa te avem in continuare printre noi ca suporter special, pretuind timpul tau liber vei fi tu insati pretuit de comunitate.

Multumim!

Avatar utilizator
yuriko
Initiat
Initiat
Mesaje: 32
Membru din: 11 Feb 2009, 10:17
Localitate: iasi: tatarasi

e cel mai bine

Mesajde yuriko » 11 Feb 2009, 22:39

asa cred ca e mai bine nu tind sa ajung cine stie ce membru special dar tind ca prin mesajele mele sa ajut, sa impartasesc din experienta mea si sa ne sfatuim de ce nu?

Gabriela094
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 1615
Membru din: 25 Iul 2009, 00:20
Localitate: Bucureşti
Contact:

Mesajde Gabriela094 » 26 Aug 2009, 17:51

Gabriela

Gabriela094
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 1615
Membru din: 25 Iul 2009, 00:20
Localitate: Bucureşti
Contact:

Mesajde Gabriela094 » 26 Aug 2009, 17:55

Gabriela

Avatar utilizator
yuriko
Initiat
Initiat
Mesaje: 32
Membru din: 11 Feb 2009, 10:17
Localitate: iasi: tatarasi

structura rangurilor

Mesajde yuriko » 26 Aug 2009, 20:44

sincer eu nu inteleg nimik, dintr-un singur motiv nu ma cred prea stapana pe informatiile mele si de aceea nu cred ca as putea da multe sfaturi despre porcutii nostri. Insa daca cei care administreaza acest forum cred ca e bine...atunci asa sa fie eu nu ma bag, ei decid cine si in ce conditii ia un anume rang.



pupici la toti porcutii :up2:

Avatar utilizator
MihaelaD
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 749
Membru din: 05 Ian 2009, 16:54
Localitate: Bucuresti

Mesajde MihaelaD » 27 Aug 2009, 10:06

Care este diferenta intre rangul trecut al Mariei si cel de acum? Inteleg Maria ca timpul tau liber s-a micsorat?
Scuzati curiozitatea...dar mie mi-e tare draga Maria si n-as vrea sa inteleg ca a fost pedepsita... :smile:

Avatar utilizator
alinushu'
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1064
Membru din: 05 Dec 2007, 13:55
Localitate: Sibiu

Mesajde alinushu' » 27 Aug 2009, 10:20

Draga noastra Maria nu mai face parte din grupul de moderatori din diverse motive. A promis sa ramana alaturi de noi cat de mult posibil ca si Membru activ. :up2:


Înapoi la “Administrativa”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori