Cusca de transport

Amenajare spatiu, construire custi, imbogatire a mediului cu accesorii

Moderator: cristisz

Avatar utilizator
cristisz
Moderator
Moderator
Mesaje: 1993
Membru din: 30 Noi 2007, 00:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Taifas

Mesajde cristisz » 05 Apr 2011, 09:06

poza cu copiii mei

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Taifas

Mesajde biancadumy » 05 Apr 2011, 10:58

Chiar ca era bun un cos de picnic,slabe sanse sa ii mai conving si cu 2-3 cosuri de picnic,dar cine stie,poate ii conving :D abea am gasit loc sa pun cusca asta albastra,ca e destul de mare :)

Muuuuuult,m-am pisicit mult :giggle: tot imi ziceau " dar unde o mai pui si pe asta? " :lol: dar pana la urma I-am convins
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

cusca transport

Mesajde Lili » 10 Apr 2011, 09:08

Dupa , eu nu mai sunt asa sigura ca-mi iau porc rofl
Mi se pare o oita veritabila rofl

Mersi Ramona. (nu, nu ne-am hotarat la nume. :lol: E batalie la sange intre mine si copilu')
Abia astept sa preiau dusmanul si sa-l vad la zbenguiala.

Ramona, intrebare.
Cel mai probabil o sa vin miercuri. Fricoasa cum sunt, nu vin cu masina in Bucuresti ci cu un microbuz. Baiatul va calatori la mine-n brate. Acum intrebarea: sa cumpar o cusca de transport sau e mai ok in cutie de carton?
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Porcusorul preferat de la Inka

Mesajde ramona_inka » 10 Apr 2011, 10:08

O cusca de transport e buna oricand la casa omului cu porci :giggle: Eu am mai multe de diverse marimi, si pt 1 porc si pt 2 porci. Nu stii cand ai nevoie de o cusca (transport la vet, mutat de colo-colo...) Acum pentru transport pana acasa daca nu ai cusca poate sta si in cutie in care sa aiba talas, fan si gauri in capac pentru respiratie.
Acu' mai e un "avantaj" la cusca de transport. :lol: Atrage privirile si toti se vor uita sa vada ce ai acolo, si te vor intreba cate in luna si in stele. :giggle:

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Porcusorul preferat de la Inka

Mesajde Lili » 10 Apr 2011, 10:14

Stii la ce ma gandeam? Ca-n cusca de transport e curent. :oops: Si daca eu o sa-l iau si vin la microbuz si pe drum ....cred ca poate e mai ok sa stea cum a venit Ka. In cutie de carton si camuflat in punga. Oricum pe drum o sa desfac cutia in partea de sus ca sa-i asigur terapia cu scarpinici sub mustati pana la Focsani :lol:
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo

Avatar utilizator
maria
Calauza
Calauza
Mesaje: 8318
Membru din: 28 Noi 2007, 16:34
Localitate: bucuresti

Re: Porcusorul preferat de la Inka

Mesajde maria » 10 Apr 2011, 11:26

Fa tot ce poti, restul lasa in mainile lui D-zeu

Avatar utilizator
Lili
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 4001
Membru din: 31 Iul 2010, 13:12
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Porcusorul preferat de la Inka

Mesajde Lili » 10 Apr 2011, 11:45

Daaa, buna idee sa iau saculetul de la ALina cu mine. Excelent!! Mersi Maria! E si mai ferit asa.
Cred totusi (in functie de niste incasari de luni-marti :giggle: ) ca o sa iau o cusca de transport. Sa-l stiu eu ca sta bine. Ca nu stiu cum va fi vremea miercuri...
Va pupa cu drag gasca de balaurieni Rontzileanu, Jojolino, Kasper si minorul Bozo


Înapoi la “Despre spatiul de viata al porcusorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori