Donez porc de guineea

Anunturi pentru adoptii gratuite
Cristina C
Nou venit
Nou venit

Donez porc de guineea

Mesajde Cristina C » 25 Sep 2018, 20:29

Buna,

Sunt din Bucuresti si ofer spre adoptie un baietel/porcusor pufos de circa 1 an si 5 luni. Il cheama Ciubaca ( Star Wars)
Noi l-am adoptat impreuna cu o fetita cu care a si crescut, in decembrie anul trecut. In momentul in care i-am adoptat fostii proprietari ne-au spus ca baiatul este sterilizat. Nu citisem asa mult la momentul respectiv despre porcusori si in timp ne-am documentat mai mult. De fapt porcuta noastra nu era grasuta ci gravida si am avut puiuti pana la urma.Deci am fost indusi in eroare , ca el ar fi sterilizat. Foarte urat...
De atunci porcusorul "Ciu" a stat separat de porcuta si copilasi( fetite) si le mai dau drumu doar sub supraveghere sa se mai plimbe impreuna.
Vreau sa il donez pentru ca el sa poata avea un partener de joaca si sa nu mai stea singur in cusca si sa se uite cu jind la porcutele ce stau acum separat ( mama si fiicele).
Imi este tare drag si ma doare sufletul sa il dau si separ de porcuta cu care a crescut, dar nu este corect si ok sa stea asa.
Doresc sa il adopte o familie responsabila iubitoare si care poate are tot un porcusor/mascul care sta singurel. As vrea mai mult sa fie luat de o familie care a mai avut porcusori, care are deja un porc.

Pentru detalii va rog sa il contactati pe sotul meu 0770807146 care va fi disponibil.
Mie sincer imi este greu sa il dau.
Va las si aici o poza cu el.
Il transportam doar in Bucuresti impreuna cu o cusca mai mica. Nu ar trebui sa fie o cusca permanenta ci provizorie.
Fişiere ataşate
20180117_205152 - Copy.jpg

Alexandra16
Nou venit
Nou venit

Re: Donez porc de guineea

Mesajde Alexandra16 » 13 Oct 2018, 23:24

Buna seara...mai este valabil?

Înapoi la “Ofer porcusor(i) spre adoptie”